Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Fugi ma cu basul,nu mai fura curent,ai sa vezi ce inseamna masuri sanitare,nu vrajeala voasra de 2 lei cu DSP-ul,uita-te ce se intimpla la Australian Open.Poate intervine Becali si o scapa pe Sorana.Sintem o tara in curs de dezvoltare depasita total de situatie,ce ne trebuie Euro?
De iesit in pierdere ... n-am iesit. Ne-am mai ridicat si noi niste stadioane cochete, am facut linia de tren pana la aeroport, tot e ceva. Daca nu era Europeanul si acum cresteau buruieni in Ghencea.
Asa, si care e nenorocirea? Nu vad de ce atata disperare pt o eventuala neorganizare . Pai ma ,,jurnalistule'', organizarea era benefica in conditii normale. Veneau straini, faceau consumatie( hoteluri, benzina, bauturi, alimente, etc), intrau bani la buget. Asa insa e chiar o paguba. Doar cheltuieli, fara incasari. Las la o parte faptul ca 99% stirea este falsa, inventata de TJ, care mai mult ca sigur speculeaza un zvon aparut,,pe surse''.
albalbastru cacaniu si pe creier, spalat de 70 de ori...paduche...
Esti primul postac tembel care aduce vorba de FCSB, chiar daca articolul nu are nimic in comun cu asta...felicitari.
Probabil sa va tine fara spectatori si in conditii stricte de carantinare,nu fente si giumbuslucuri de cartier cum a facut fecesebeaua saptamina trecuta.Asa ca la ce ne trebuie noua sa fim gazde (printre altii)la o competitie la care am ratat participarea pe plan sportiv,organizational,sanitar,uman,etc,etc.
E limpede ca atunci cand s-a planuit euro 2020, nimeni nu stia ce avea sa se intample in lume. In contextul actual, ar fi imposibil de tinut un astfel de turneu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.