Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Din partea mea, sa fi luat oricine, dar ma bucur ca nu a luat clovnul de Vinicius. O *** de om care a avut norocul sa dea bine cu piciorul intr-o minge.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fotbalul nu mai este de multa vreme doar despre fotbal. Este o afacere care aduce bani multi. Vad ca atunci cand profita de beneficiile acestui mod de organizare a fotbalului, unii nu spun nimic (ma refer in primul rand la sumele enorme castigate de fotbalisti). In alte momente vor insa ca fotbalul sa fie ca acum 50 de ani. Sunt curios daca ar dori sa fie precum Cruyff, care era un superjucator dar castiga cam cat un fotbalist mediu dintr-un campionat bunicel de azi. Sa accepte ca fotbalul inseamna imagine si ca unii au punctat mai bine la acest capitol decat altii.
Nu e nimic rușinos să fie premiată civilizatia in dauna manifestarilor de saltimbanc! Nu l-am văzut pe Rodri să topaie, sa se scalambaie precum brazilianul cel arogant ce se crede un zeu decins direct pe gazon! De ce e huiduit pe orice stadion unde joacă, iar Rodri aplaudat? N-a reușit să depaseasca încă cei 7 ani de acasa petrecuti in ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in nici un caz Rodri!
Da tu ciné m m télé esti ma , macar ala joaca fotbal si are tôt dreptul sa-si dea cu parerea, numai ghiolbani t'en pe unde bei apa
Cine ești tu măi Garutti? Un pârât de fotbalist. De ce rușine? Nu crezi că ATITUDINEA contează? La voi în Brazilia poate nu dar prin celelalte țări uite ca DA. Omuletul vostru trebuie să înteleagă că pe la noi nu prea merge cu îngânfarea, cu sfidarea și mai ales cu provocările. O rușine este când provoci și apoi te plângi de rasism, atunci când sfidezi un competitor ce ți-a dat clasă spunându-i ce te-au păcălit alții adică ceva de genul zicalei românești, aleia de pe gard
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.