Comentarii (150)
roja.azul
roja.azul  •  25 August 2020, 22:47
Postat de utilizator șters pe 25 August 2020, 22:46

Te bucuri!? Se vede ca nu ești stelist ... :-)

Tocmai, ca sunt! De ce sa nu ma bucur?

roja.azul
roja.azul  •  25 August 2020, 22:46
Postat de nicolaedobrin pe 25 August 2020, 22:44

Iti place, nu-ti place dar au castigat.

De ce sa nu-mi placa? Bravo lor, bravo Lucescu! Sper sa faca pace cu suporterii!!

mario_rdfe
mario_rdfe  •  25 August 2020, 22:30
Postat de roja.azul pe 25 August 2020, 22:28

Mario...pe bune, nu am mai vazut cealalta jumatate de teren, cat crezi ca mai rezista asa?

Nu stiu, nu vad meciul...vad doar statisticile pe flashscore...e clar, shaktar domina copios...posibil sa egaleze, chiar sa castige...dar deocamdata conduce Lucescu, si chiar este un rezultat neasteptat. niciodata nu a fost o diferenta atat de mare intre cele doua loturi !

roja.azul
roja.azul  •  25 August 2020, 22:02
Postat de Dan Cezar pe 25 August 2020, 21:58

au dominat dar magul Luce stie ce face ...grande roja.azul se vede in hd pe acestream post tv ucrainian ...super...numai trebuie sa intru in kodi

Vizionare placuta in continuare!

1r2d2
1r2d2  •  25 August 2020, 21:41
Postat de mario_rdfe pe 25 August 2020, 21:40

Nimeni nu dadea nici o sansa celor de la Kiev.. Shaktar era favorita clara la pariuri ! Bravo Nea Mircea, sper sa castigi si sa fie un prim pas spre impacarea cu suporterii !

nu degeaba au acelasi nume ca voi ,acelasi soi de suporteri fara creier...:))

mario_rdfe
mario_rdfe  •  25 August 2020, 21:40

Nimeni nu dadea nici o sansa celor de la Kiev.. Shaktar era favorita clara la pariuri ! Bravo Nea Mircea, sper sa castigi si sa fie un prim pas spre impacarea cu suporterii !

cneius
cneius  •  26 August 2020, 09:15

Bravo lui, o realizare care,poate, mai detensioneaza atmosfera ! Pyatov e "incredibil", chiar nu exista portari ucrainieni ?

roja.azul
roja.azul  •  26 August 2020, 09:07
Postat de utilizator șters pe 26 August 2020, 02:20

Cred ca ești puțin obosit deși nu ai mai rămas pana la ora asta de peste o saptmana :-))), nu de alta dar m-ai pierdut pe firul logicii ... Spui ca nu te interesează și nu ar trebui sa mă intereseze ce spun alții, OK cel puțin dpdv obiectiv ai dreptate (doar ca omul e rar capabil sa fie obiectiv) însă apoi aduci in discuție o afirmație a unui “neica nimeni” de acum 6 ani sugerând ca ar trebui sa mă intereseze totuși ce spunea despre mine. Deci pana la urma cum e: sa mă intereseze și atunci afirmația lui Valy e relevantă sau sa nu mă intereseze ceea de anulează și spusele omului!? :-))))

Ce vezi cand te uiti in oglinda? Daca nu-i ***, atunci e irelevant ce spune!:)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  26 August 2020, 02:22
Postat de Titi Suru pe 26 August 2020, 02:17

nuuu ... nu m-am referit la ''recunostinta ..perfidului albion ''aia e clar .... cat priveste aliantele ... eu doar spun ca nu intamplator polonezii ''au avut un varf de palma '' .....tot timpul inaintea noastra .... si da .. ne-ar fi prins tare bine o relatie mai buna cu germania ... care e motorul europei !!

Ok, NB și vouă! :-)

utilizator șters
utilizator șters  •  26 August 2020, 02:20
Postat de roja.azul pe 26 August 2020, 02:08

Ți-a spus-o ție, nu mie! Și nu înțeleg de ce este atât de important pentru tine, ce crede sau ce spune un STRAIN despre tine!

Cred ca ești puțin obosit deși nu ai mai rămas pana la ora asta de peste o saptmana :-))), nu de alta dar m-ai pierdut pe firul logicii ... Spui ca nu te interesează și nu ar trebui sa mă intereseze ce spun alții, OK cel puțin dpdv obiectiv ai dreptate (doar ca omul e rar capabil sa fie obiectiv) însă apoi aduci in discuție o afirmație a unui “neica nimeni” de acum 6 ani sugerând ca ar trebui sa mă intereseze totuși ce spunea despre mine. Deci pana la urma cum e: sa mă intereseze și atunci afirmația lui Valy e relevantă sau sa nu mă intereseze ceea de anulează și spusele omului!? :-))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 15
Comentează