Alte știri din fotbal
„Nu e nevoie de așa ceva la Rapid!” » Avertisment lansat de fostul UEFAntastic
0
Legenda lui Dinamo aruncă săgeți către Rapid și a numit atuul „câinilor”: „Așa a fost când s-au luat titluri”
0
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult
0
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?”
1
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a play-off-ului pentru optimile Europa League: cu cine pot pica Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Ce noroc pentru Cristi Chivu! Pe cine va înfrunta Inter în play-off-ul pentru optimile Ligii Campionilor » Toate împerecherile
7
Raul Rusescu, impresionat de un fotbalist de la FCSB: „Așteaptă convocarea la națională după meciul cu Fenerbahce!”
0
Newcastle forțează transferul fotbalistului de la Barcelona » Cum decurg negocierile
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Imagini de la accidentul în care a murit Tal Berkovich. Fosta concurentă de ...
Libertatea
La noi sunt pedepsele mult mai aspre. de exemplu, Sumudica se retrage acasa dupa fiecare meci!
Sa mearga la Astra ca scapa!
Sa vina la comisii la frf, aici sigur va primi o amenda de 2-3000 de lei si o mustrare orala, cea scrisa vine dupa a 10-a abatere...sumudica stie de ce.
Ba voi nu stiti dar ghesepeul e venit din alta galaxie mult mai dezvoltata decat planeta noastra.***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
22-28 ianuarie 20016 ! STAR TRECK nu altceva la voi in redactie. ioanitoaia e cpt piccard . tolontan e data iar vochin e klingonianul
Ghesepeul e deja in viitor noi am ramas in urma.Sa ne spuna asta care a scris articolul cum e ghesepeul in anul 20016 tot la fel plin de prosti.
Anglia nu e Romania de aia e ani lumina intre tari.Pai in Anglia latura antrenorilor din Romania ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
20016 :)) bai nici anul nu-l scrieti corect :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.