Alte știri din fotbal
Elias Charalambous a anunțat când va debuta Joao Paulo
0
Fostul atacant al Craiovei cere o reformă în Bănie după umilința cu Farul: „Prea mulți străini, pe vremea noastră nu jucau nici la juniori!”
0
„Îi vreau pe FCSB în play-off” » Valeriu Iftime surprinde înaintea meciului direct cu „crocodilul”: „Să nu ne bată pe noi, au timp să-și facă punctele”
0
Juri Cisotti a semnat: „Ne-am întâlnit la o cafea”
0
Știri din fotbal internațional
Schimbă echipa?! » Negocieri pentru transferul lui Dorin Rotariu
0
A venit și sancțiunea sportivă pentru Inter » Ce riscă echipa lui Cristi Chivu la următoarea abatere a fanilor!
0
Pep Guardiola, discurs manifest despre conflictele din lume: „Cum puteți apăra asta?”
0
Cristiano Ronaldo, dat dispărut pe stâlpii din Riad » Fanii iau în râs conflictul cu vedeta lui Al Nassr
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Geloasa mica ce esti tu :))
Cine nu recunoaste magia fotbalului la acest jucator este ori rau intenționat ori sarac cu duhul. Nu se poate sa vezi un jucator mai complet in momentul de față tot ce face e pur si simplu magie.
Nuanta cred ca era faptul ca ar avea forta sa le bata nu ca le-ar bate sigur
Mieunel e cel mai bun cu "echipele" de casa ale barzelonei,iar in europa il calca in picioare unul ca Manolas
99%? Intr-adevar campionatul spaniei domina, insa sevilla inca nu e pe cea dintai treapta a fotbalului. Cumva s-au instalat acolo, undeva mai jos, cu rezultate notabile dar trebuie recunoscut ca atletico e mai prolifica. 2 finale de liga campionilor, un campionat si un locul doi sunt mai remarcabile. Da, nimeni nu isi aminteste invinsul, clar, si totusi sevilla nu e de prima spetza. Nu inca cel putin.
Frustratello, calmeaza-te.
Sevilla bate 99% din echipe? De aceea joaca in Europa League. Cu Real Madrid tot timpul isi rup picioarele si se apara ca nebunii, cu Barcelona in schimb...is de a casei. Si atmosfera in tribune impotriva lui Real e infernala, cu Barcelona parca toti din Sevilla prefera sa castige Barcelona decat Real. Si aia din Sevilla is un fel de Dinamo. Messi tot timpul e cocos mare impotriva la Sevilla, Levante, Getafe. In ultimii 3 ani a cam dat chix in Champions League cand era cazul sa arate ceva. Marti ce a facut Messi impotriva unei echipe care nu e sperietoare? ... impotriva "prietenasilor" de la Sevilla normal ca ii merge. Oricum sper ca Sevilla sa rateze Champions League anul acesta.
ce sa-i mai faci lui Messi ? bate de unul singur o echipa care ciocaneste 99% din echipele planetei. Si Modric a primit balonul de aur...a dat intreg sezonul mai putine goluri decat a dat Messi azi. si sunt fan Real...dar una e una si alta e alta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.