Alte știri din fotbal
Amatorism fără margini la Campionatul Mondial! Echipa a ieșit de la vestiare cu un jucător în MINUS
0
Mauro Pederzoli are o nouă echipă, după despărțirea de Rapid
0
Adio, Palat! Gigi Becali va oferi declarații doar din biserica ridicată în Pipera: imagini spectaculoase din interior
0
Mihai Stoica, detalii noi de la FCSB: „El își dorește să vină. Ar fi cea mai mare lovitură”
1
Știri din fotbal internațional
Final în Grupa D » Show la Los Angeles între SUA și Turcia, suspiciuni de blat la Paraguay - Australia: cine merge mai departe
0
Paris Hilton, fenomenul de la începutul anilor 2000, a șocat înainte de Turcia - SUA la Campionatul Mondial: „Nu era pe cartonașul meu de bingo”
0
Uluitor! S-a egalat deja recordul de autogoluri la un Campionatul Mondial
0
Trei echipe calificate din Grupa F: avem primele dueluri-șoc din 16-imile Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
9
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
sa stii ac uni stiu cine a fost , dar asta nu inseamna ca are si dreptate , uitate la Ilie Dumitrescu zici ca el ii guru in fotbal , dar cand il pui sa antrezeze il bate ultima clasata , si Ferguson avea dreptatea , nani si welbeck au fost praf frate , nani de 2 ani nu mai joaca nimik , 10 min si pe urma urla pe teren , oricum in curand o sa isi dea seama Ferguson de forma lui ca si de a lui berbatov
vezi, pustiulica ca tu nu stii* (cu 2 de I) sa scrii! Explica-mi si mie de ce Ian Wright (media-man) se pricepe la antrenorat mai bine ca antrenorul Alex Ferguson si ma duc eu personal sa iau covrigi de la Gigi Becali
si Van Persie va fi ca Torres la Celsea...:-j
bai,pustiulica,habar n-ai ce jucator a fost ian wright si nici nu sti sa citesti!ia vezi,ca da jj covrigi gratis,nu mai sta pe forum aiurea!multi inapti au acces la net!
uite ma, si la englezi sunt ziaristi mai manageri decat sir alex! auzi, el asa ar fi inceput si ce a facut ferguson este gresit! cum de a indraznit sa nu faca precum dl ian wright?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.