Iar e gigimea fiartă!:))))

emil_ingura
emil_ingura  •  27 Februarie 2021, 21:17
Postat de parpalache pe 27 Februarie 2021, 20:35

Delirezi?Cand naiba a dar Man la Parma,o pasa de si-a lasat coechipierul singur cu portarul in careu?Poate in vreun meci cu Hermanstadt(cand era echipa lui Prodanca),sau in vreun alt meci din cooperativa!Si comentatorii italieni au zis despre Man ce scria in textul publicitar pus la dispozitie de Giovani ca sa nu recunoasca ca au luat teapa deceniului!Cat despre Mihaila vei vedea ce zic comentatorii italieni in mercato,cand o sa-l ia Juve!

=)))))))))))))))) 5-0 ba lautare =))))) 5-0 cu al'de jo santos si tsoumou =))))))))))) si plavanul vine si miauna despre man ca nu a dat deja 80 de goluri la parma =))))))))))))))))))))))))))) doamne cat de pampalache esti ba parpalache =)))))))))))))))))))))))))))))))))) vezi ba de coaja aia de echipa pe care o sustineti cu banii de alocatie si de pensie din familie, lasa-l pe man si pe mihaila =))))))))))))))))) cum sa iei 5-0 si sa razi de unul care joaca in alta tara???? =))))))))))))))))))) voi dormiti in cartoane si radeti de ala care are apartament cu 2 camere ca nu are centrala termica =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

emil_ingura
emil_ingura  •  27 Februarie 2021, 21:13
Postat de parpalache pe 27 Februarie 2021, 20:37

Mai ***,tie nu tie rusine sa castigati meciuri cu rezultatul dinainte stiut?

Mai, papagalule, tie nu-ti este rusine sa pierdeti si meciurile la care va prezentati, indiferent de adversar??? Jeeet, ba, la cotet!!!!!

tomjeff
tomjeff  •  27 Februarie 2021, 20:40
Postat de parpalache pe 27 Februarie 2021, 20:21

Mihaila e fuoriclase!In mercato...a rivederci Parma!Il iau in mod sigur ori Juve,ori Milan!Daca nu ajunge la Real Madrid!Man?Tzeapa!A lovit mingea de vreo trei ori in sfertul de ora in care a fost pe teren!A facut o pirueta si a cazut in careu(nefiind nimeni langa el)!Daca ar fi fost in Liga lui Becali, arbitrul tot i-ar fi dat penalty!

mihaila ala a jucat macar 90 de minute in acest meci? mihaila ala din sezonul viitor este in seria b. la revedere.

parpalache
parpalache  •  27 Februarie 2021, 20:37
Postat de emil_ingura pe 27 Februarie 2021, 20:32

Asa este. Ahmed Bani este 7 clase peste el. La nivelul tau intelectual probabil ca vei crede ca este adevarat ce spun. Dar, in fapt, duceti-va la peste cu gainatul vostru de echipa inexistenta. Fix tu ti-ai gasit sa comentezi. V-au umilit aia cu jucatori adusi de prin toate partile. Jet la munca in tura de noapte, lautare, ca trebuie sa ai bani sa-l platesti pe Anton si Stelu. 'Va-n aripa de distrusi.

parpalache
parpalache  •  27 Februarie 2021, 20:35
Postat de ceauseusescu_tatal_nostru pe 27 Februarie 2021, 18:00

Bai chiar nu inteleg ce mananca atata *** toti hatearii lui Man ca Mihaila a fost PRAF, pamant cu flori!! Capat de linie la toate pasele, a pierdut toate baloanele si nu a dat macar o pasa utila in repriza secunda, chiar si comentatorii au remarcat ca are viteza, calitati fizice, sigur, dar luciditate 0 si vad meciul pe skysport Italia. Cum a intrat Man a si data o pasa de si-a lasat un coechipier singur cu portarul, dupa s-a mai si impiedicat in careu, dar Mihaila e la Parma de 8 luni, Man de trei saptamani, usor usor Man va deveni titular cert iar Mohaila nu cred ca va mai prinde echipa, e titular pt a doua oara iar prestatiilensale sunt extrem de slabe. De remarcat ca atunci cand a intrat Man, comentatorii italieni l-au prezentat ca marele talent al fotbalului romanesc, fost component al echipei STEAUA Bucuresti, titular la ultimul meci al echipei nationale a Romaniei impotriva Lituaniei, asa au zis ei, despre Mihaila, nimic de bine, so prazarii, ciocu mic!

pitea1982
pitea1982  •  27 Februarie 2021, 20:34

Nu aveti rabdare si criticati. Man are nevoie de timp. A jucat 90 min in 5 meciuri, prea putin pt a se acomoda in conditii foarte grele , intr-o echipa care nu are o idee de joc si cu o conditie fizica la pamant. Cand va deveni om de baza la Parma , atunci va astept pe toti, cei cu piatra in mana, sa va cereti scuze, binenteles daca veti avea puterea sa o faceti, ca, de obicei , astfel de postaci sunt niste frustrati.