Alte știri din fotbal
Oltenii își pot pierde „giuvaierul” » În ce condiții ar putea pleca Ștefan Baiaram: „Am avut ofertă clară”
0
„Record!” » Revine să o ajute pe FCSB în play-off
0
Stop-cadru! Cine este personajul misterios alături de care a apărut Mihai Stoica la FCSB - Beșiktaș
0
Singurul stadion din Superliga cu „trei tribune 1”, inaugurat oficial astăzi » Cum arată după modernizare
1
Știri din fotbal internațional
Flick i-a propus lui Deco atacantul ideal pentru Barcelona » Costă 65 de milioane de euro!
0
Chivu, model și pentru fostul coleg campion european: „M-așteptam la acest impact la Inter. Nimeni nu-i ca el”
0
Horațiu Moldovan, deturnat: răsturnare de situație în Portugalia
0
Edoardo Bove își ia adio de la Roma și revine în fotbal » Cu cine semnează mijlocașul cu defibrilator implantat
0
Lifestyle
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
6
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
8
Cine este polițistul care l-a ucis pe Sergiu Țârnă, moldoveanul de 25 de ...
Libertatea
Momentul în care Trump citește din greșeală cu voce tare un bilet primit de ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Doi români s-au dus la schi în Ucraina, și-au rezervat cameră de hotel, dar ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
SOVIETICULE, cei 15.000 de oameni UCISI de catre CRIMINALUL SATANIST putin, in ultimii 8 ani, in CRIMEEA si DONBAS, erau lgbt ? ? ? putin = STALIN = HITLER !!!
stai linistit, nu se uita nimeni la tine. si cainii fug cand te vad)))
Adevarul e ca Rusia e un model de libertate, iar Putin nu de vreun dement, ci un om care vrea binele Ucrainei... Auzi la el, "mult LGBT"... Cam cat de mult? Ai numarat tu homosexualii din Ucraina? Dar banuiesc ca "mult LGBT" e un motiv numai bun sa incepi un razboi cu o alta tara. Astia ca tine sunt in stare sa se gudure pe langa rusi cand or veni sa-ti puna cizma pe gat.
E si asta o "lupta", pe retelele de tembelizare. Acum vreo 100 de ani poate s-ar fi dus sa lupte cu adevarat pentru tara lor. Apropo, unde e armata Ucrainei ?
:)))
Mult LGBT în Ucraina, plus o Koveși procuror general.. pusă de ambasada SUA, ca la noi..
Vizionarea in exces a filmelor SF dauneaza grav neuronilor ! Ai grija !
Up yours
***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.