Alte știri din fotbal
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
17
Știri din fotbal internațional
„Dezastrul de la Dallas” » Jurnaliștii din Franța dau de pământ cu „Les Bleus”, după eșecul cu Spania: „Naufragiu total!”
0
Unică în istorie! Spania, performanțe colosale după calificarea în finala Mondialului
0
Imediat după Franța - Spania, Ibrahimovic s-a înclinat în fața unui fotbalist: „A fost pe tot terenul, ce jucător!”
0
Franța - Spania 0-2 » Diabolica Roja! Franța, neutralizată de o Spanie colosală!
37
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Desi tin cu MU, trebuie sa recunosc ca Guardiola i-a dat clasa in meciul din turul precedent.
Ai dreptate..cu jucatorii de la real, chiar poti vorbi asa, ca aia te vor asculta orbeste. Vorbesti prostii. Faptul ca omul are un stil diferit de Guardiola, nu inseamna ca trebuie hulit. Faptul ca pune pe primul loc sa nu primeasca gol....nu e cu nimic mai "urit" decit tiki-taka, care efectiv te adoarme.
Sta cu orele si-si pregateste discursul, apoi vine Guardiola si ii da cu terenu'n cap.
discrusul e acelasi si suna cam asa "baieti, trecem mijlocul terenului doar pe contra-atac, faultam grosolan, lovim adversarii fara minge, am vorbit cu baiatul de la teren sa lase iarba sa creasca si il vom imbuiba cu apa asa ca sa va luati crampoanele alea mai lungi, bubuiti mingea cand o prindeti, hai ca se poate!"
3 zile sta pe google translate ,la cata engleza cunoaste e rusinos dupa atatia ani petrecuti in anglia!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.