Alte știri din fotbal
Avem primele la Dinamo! Ce sumă vor încasa „câinii roșii” dacă înving FCSB și ajung în Conference League
0
Gigi Becali a intrat din nou în direct și a criticat alți doi jucători după FCSB - Botoșani: „Ei au greșit”
0
A marcat de două ori contra FCSB și s-a convins: „Rămânem cu ideea asta”
0
Ștefan Târnovanu a făcut show la declarații: „Vai de capul nostru! Nu mai e nevoie de antrenor la meciul ăsta” + Ce spune despre plecare
3
Știri din fotbal internațional
„Como si dice Champions?” » Bucurie în stradă după prima calificare în Liga Campionilor + Discursul lui Fabregas: „Dați o petrecere mare, meritați totul!”
0
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
1
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
2
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
8
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Asasina cu ruj și mascara care a devenit coșmarul naziștilor. La doar 22 de ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
pisatule, voi ati fost batuti in stadion si in afara de cioban, scriau aia mesaje la 30 de km de stadion de frica, pe campuri puneau mesaje anti jiji
Astia sunt "mai rai rapidistii": pentru nimic, scriu pe peretii patronului pe cand rapidistii nu fac nimic cand patronul lor le nenoroceste echipa , e normal, sunt mult prea ocupati sa comenteze despre Steaua. Rrapidistii sunt "hard core" rau de tot..."cea mai frumoasa galerie din rromania", au devenit no.1 la comentarii pe aici, i-au intrecut pana si pe dinamovisti (putini la stadion, dar "multi pe net")
duceti-va ma de-aici,,, ala e scrisul lui Rednic toata ziua,,,))
Acceştia si indimida?vaide capul vostru
dati in moase-sa fanii astia ai lui standard.
poate suporteri vroiau cota-parte din comisioanele de pe cei doi vopsiti, transferati de la dinamo.
ce frumoasa-i stema aia!ca si tine!
ce destept esti mah ! bubui !
s-au prins repede ca rednic isi mai castiga un contract din comisioane.destepti belgienii!numai romanii mai pun botul la el!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.