Alte știri din fotbal
Victor Angelescu i-a anunțat oficial plecarea de la Rapid
1
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
1
Mihai Stoica, verdict despre antrenorul dorit de FCSB: „S-a mai purtat o discuție”
4
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
5
Știri din fotbal internațional
Nu se aștepta la așa ceva! Reacție dură după semifinala Arsenal - Atletico: „Sincer, nu mi-a plăcut”
0
Singurul nume compătimit, după ce Atletico Madrid a ratat finala Ligii Campionilor: „Păcat că despărțirea lui s-a întâmplat așa”
0
Vedeta lui Arsenal, în al nouălea cer după calificarea în finala Ligii Campionilor: „Pur și simplu am simțit-o”
0
Alan Shearer, impresionat de un jucător, după semifinala Arsenal - Atletico: „Excepțional”
0
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
7
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
PNL trece în opoziție după ce Guvernul Bolojan a fost demis prin moțiunea ...
Libertatea
Cățelul care a fugit la meci! Proprietara l-a recuperat după ce l-a văzut ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
Amice, reciteste, nu am zis nimic de rusi...doar ca nu cad in adulatie fata de sarmana natie ucraineana, dar asta nu inseamna ca sunt vreun pro-rus, invata sa distingi nuantele...apropo, vezi ca meciul e Ucraina - Croatia, in caz ca te-ai grabit sa ma "urechezi" pe mine si ai uitat!!
Vai de copilul asta, n-ai vrea sa fie Romania in locul lui, cu siguranta... Din partea mea, oricine le-o da in barba lui Putin si rusilor face un bine omenirii.
Bai, nu! Ca ce chestie? "Pe ce baza, bai nene??!", ca sa citez un fost coleg de camin...mai lasati-ne in aia a mea cu Ukraina, a devenit copilul favorit al Europei
Ar trebui să susținem Ucraina cât de mult putem, să arătăm unitate împotriva lui plutin și a ruzziei! Să fim suporteri pentru ei așa cum suntem și pentru România (sau chiar mai mult!)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.