Comentarii (13)
conicor2008
conicor2008  •  06 Mai 2026, 14:20

Duomnu hauytor de articles ne spune ca Barca devine campioana cu o victorie in el cassico~ Acelasi hautor habar nu are ca Barcei ii este suficient si un egal .. . Alt comentator de ciclism ajuns specialist in fotbal!

RockyIV
RockyIV  •  06 Mai 2026, 13:41
Postat de Draconian pe 05 Mai 2026, 22:26

Mbappe e tot timpu tinta unor rautaciosi, asa a fost dintotdeauna, si la Paris cînd era lovit si nu juca se ducea cu gagici prin restaurante.. acum Madridu vede ca fara el e foarte-foarte greu, ca el a venit anu trecut si-a dat deja o suta de goluri.. Gheata de Aur a Europei, scurt pe doi.. el vine sa dea goluri, cînd nu joaca face ce vrea, nu poa sa joace, asta nu înseamna ca gata viata lui s-a oprit.. e nedrept sa fie iar tinta unora pe motivu ca se duce si el ca tot omu la o cîrciuma cu o fata... oricum nu poate juca, sa se refaca rapid si gata va fi gigea, disciplinat , prezent acolo pe teren, dar acum nu e cazu..

Măi Bazaconian, dar cu Vini Jr, ce au răutăcioșii ăștia neserioși? De ce doar de Madrid se iau? Să nu zici că de invidie că sunt prea buni, că nu ține! De Zidane, Ibrahimovici, Ronaldinho sau Messi, nu știu să fi râs lumea ca de vedetele actuale ale Realului!

Shogun01
Shogun01  •  06 Mai 2026, 08:37

Doar nea Jiji il mai poate salva

dragosnyk
dragosnyk  •  06 Mai 2026, 08:24

De când e la Real numai fotbal, fotbal, mai vrea omu și relaxare....

penultimul
penultimul  •  06 Mai 2026, 00:32

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

penultimul
penultimul  •  06 Mai 2026, 00:29
Postat de scooter pe 05 Mai 2026, 22:00

Toti fanii Barcelonei semneaza petitia. Nicu unul de la Real Madrid ! :)

Eh, or mai fi și de la Atleti, supărați de la PSG...

michael
michael  •  05 Mai 2026, 22:51
Postat de scooter pe 05 Mai 2026, 22:00

Toti fanii Barcelonei semneaza petitia. Nicu unul de la Real Madrid ! :)

.

michael
michael  •  05 Mai 2026, 22:37

Li se fâlfâie fanilor de la Barca de ”Muppet”!! Cu sau fără el Muppet în echipă, real este la 11 pct. distanță de Barca. Au două sezoane ”albe”.

Draconian
Draconian  •  05 Mai 2026, 22:31
Postat de Daragar pe 05 Mai 2026, 21:04

Un jucator fenomenal care insa scade calitatea grupului. In mod normal ar trebui exclus de la Real si National Frantei si sa ajunga in Arabia Saudita. Nu este acelasi jucator muncitor de la CM2018, PSG a jucat mai bine fara el.

în fotbal nu ai nevoie numai de "muncitori" omule.. pai Hagi sau Lacatus se plimbau pe teren daca nu primeau mingea, nu se bagau ei sa munceasca-n aparare.. nici Messi, nici Ronaldo.. niciun adevarat golgheter nu îsi rupe el picioarele în aparare.. deja ca îi rup aparatorii adversi picioarele, se arunca el kamikaze sa apere sa se mai si accidenteze...

Draconian
Draconian  •  05 Mai 2026, 22:26

Mbappe e tot timpu tinta unor rautaciosi, asa a fost dintotdeauna, si la Paris cînd era lovit si nu juca se ducea cu gagici prin restaurante.. acum Madridu vede ca fara el e foarte-foarte greu, ca el a venit anu trecut si-a dat deja o suta de goluri.. Gheata de Aur a Europei, scurt pe doi.. el vine sa dea goluri, cînd nu joaca face ce vrea, nu poa sa joace, asta nu înseamna ca gata viata lui s-a oprit.. e nedrept sa fie iar tinta unora pe motivu ca se duce si el ca tot omu la o cîrciuma cu o fata... oricum nu poate juca, sa se refaca rapid si gata va fi gigea, disciplinat , prezent acolo pe teren, dar acum nu e cazu..

  • 1
  • 2
Comentează