Comentarii (8)
robby73
robby73  •  03 Februarie 2020, 10:22
Postat de magic4ever pe 03 Februarie 2020, 09:16

Mourinho ia dat iar clasa lui Guardiola desi Tottenham nu are un lot asa valoros cum are City...mai lipseste si cel mai bun om al lor, Kane...posesia este egala cu 0,fotbalul se joaca pe goluri!

Ce clasa ,bai prostea ? Vorbesti numai prostii. 23 de meciuri au disputat cei doi, cu echipe diferite. 11-6 e scorul pentru GUARDIOLA si de 6 ori au jucat egal. Asta e si motivul, de ce moare de ciuda Mourinho.

magic4ever
magic4ever  •  03 Februarie 2020, 09:16

cpt.ahab
cpt.ahab  •  02 Februarie 2020, 22:13
Postat de amicu pe 02 Februarie 2020, 21:52

A fost o rușine de arbitraj. Au dat penalty la doua minute după infracțiune. Când s-a executat penaltyul Loris nu era pe linie și mai apoi l-a faultat CLAR pe sterling. Arbitrul nici nu a dispus repetarea penatyului, nici acordarea altuia la sterling. Cartonașul roșu iar a fost inventat, după un duel umăr la umăr, dueluri cum sunt la ordinea zilei in Anglia. Cei mai penibili arbitri sunt un Anglia, de departe.

VAR-ul englezilor e o bătaie de joc. Parcă-i introdus în dușmănie.

amicu
amicu  •  02 Februarie 2020, 21:52

cpt.ahab
cpt.ahab  •  02 Februarie 2020, 20:39

Într-adevăr! N-a mișcat în fața lui Spurs. City a ratat un penalty, a avut două bare și numeroase alte ocazii, una monumentală a lui Aguero, din doi metri. :))