Alte știri din fotbal
Metaloglobus - Farul, al doilea meci al zilei din Superliga » Cum arată echipele probabile + cotele partidei
0
U Cluj - Hermannstadt, obiective diferite, duel aprig! » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Liga 2, etapa #16 » Ultimele trei meciuri ale rundei se joacă duminică: programul complet + clasamentul
7
Amenzi drastice pentru FCSB după derby-ul cu Dinamo de pe Arena Națională
0
Știri din fotbal internațional
Semnul de adio? Mohamed Salah i-a șocat pe fanii lui Liverpool cu ultimele gesturi
0
Ce a fost asta? Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial 2026, ARANJATĂ?! » Detaliul incredibil observat abia acum pe înregistrări
0
Stewarzii au intervenit în conflictul dintre tatăl lui Lamine Yamal și fanii lui Betis!
0
Gigi Becali și-a făcut planul de atac pentru meciul cu Feyenoord din Europa League: „Cum să nu mă intereseze banul?”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
E doar un inceput cam slab. Cat despre chicharito, nu are valoare de MU nici cu acest inceput slab, e un jucator mediocru din toate punctele de vedere.
Iar ziaristii de la gsp Madridul discuta cu MU de cam o luna, care oricum nu mai juca acolo de mai bine de un an , ca titular, iar Falcao nu a fost dorit in niciun moment-de era, de mult era la Madrid...
Nu-mi place deloc transferul facut de Real m-au dezamagit cu aceasta varianta Chicharito.
Si Benzema a cam dezamagit in ultima vreme la Real. Peste 600 de minute fara marcat pana la golul din prima etapa. Mi se pare enorm cand joci la real
Dupa un an de davis moyes, nimeni de acolo nu mai e de MU, vad ca si van gaal e tot dezastruos..
Nu are valoare de manchester united, dar de real madrid. La mondial a aratat ca e limitat, de aia nu a fost folosit titular. De aia cand a intrat si-a batut joc efectiv de munca echipei, ratand cu poarta goala. Un fotbalist umflat de presa care a ajuns sa se creada ceea ce nu e. La fel si cu alexis sanchez. Fotbalist supraevaluati care in meciurile importante isi arata mediocritatea. Arsenal va fi o alta teapa sezonul asta iar acest mazarel la real madrid va fi repede o rezerva eterna la prima ipocrizie si ratare cu poarta goala. Nu va fi mult de asteptat.
Nu merita . Trebuie trimis !
Era necesar un restart pt Chicarito, sper sa devina titular, m-am plictisit crunt de Benzema.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.