Alte știri din fotbal
Îl cunoaște bine pe jucătorul luat în calcul de Dinamo și dă verdictul: „Poate fi, dar...”
0
Lovitură de proporții pentru Liga 2! Negocieri secrete pentru doi jucători din Superligă
0
Basarab Panduru, contrariat de noua cotă de piață a jucătorului pe Transfermarkt: „Nu dă nimeni banii ăștia”
2
Finanțarea-record de la bugetul local, aprobată în Superliga pentru noul sezon! » Steaua, surclasată
8
Știri din fotbal internațional
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
1
Scandalul care zguduie Londra » Acuzat de hărțuire sexuală
0
Tottenham bifează al treilea transfer al verii » 70 de milioane de euro pentru starul lui Manchester City
0
Laurențiu Reghecampf i-a înfuriat și l-au pus în genunchi pe prima pagină: „Antrenor ieftin”
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Concurs Pariuri Sportive Roland Garros - 300 euro - www.onlinepariurisportive.ro Bonus 5 euro fara depunere la poker - www.onlinepariurisportive.ro/party-poker-5-euro-bonus-fara-depunere
Pe Tänase nu il vor ?
Daca va place sa castigati bani pe net vizionand reclame atunci intrati aici ://www.neobux.com/?rh=6F6C647374796C653235636F6D !!!!!
poate cumpara chelsea :))))
Au, dar sunt bani negri. Cred ca sunt jucatori care regreta ca s-au dus in catunul ala din Daghestan.... oricum ei locuiesc si se antreneaza la Moscova, se duc acolo doar sa joace meciurile.
oficial e una. in realitate are in jur de vreo 30 de miliarde. am citit acum vreo 6 luni diferite articole despre el. ce am gasit pe net. vreo cateva surse destul de credibile, din zona rusa, il creditau ca fiind in top 5 al magnatilor exsovietici, cu cca 30-35 miliarde de euro.
pai nu mananca rusii si de la noi pe gaze si altele
salut. oficial are 8-9, dar n-as baga mana in foc ca n-ai dreptate
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.