Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Si macar 2 locuri pentru Ucraina! Cum de a uitat?
E aceeași Mărie, cu alta pălărie, Infantino ăsta, cu Burleanu al nostru.Dupa chip și "asemanare" și unul și celalalt.Numai ca al nostru are mai mult "păr" pe el și poarta ochelari fumurii, nu știu dacă de "soare" sau de "vedere".Ăștia fac propuneri în fotba, după propriile buzunare.Daca iese "ceva", propunem și votam, dacă nu, nu
Dacă despre ruși se zvonea că vor să treacă la AFC în Asia, singura noastră șansă să ne mai calificăm la un Mondial e să trecem la federația din Oceania.
Adrian Jitea ne spune: "Și, chiar dacă marile grupări europene nu sunt de acord, președintele FIFA a trecut peste opoziția lui". Si eu care credeam ca presedintele a trecut peste opozitia lor. Cine e "lui"?
Facem si noi parte din Célé 3 echipe nu de alta dar asa nu avem sanse sa ne mai calificam curand la un mondial
Breaking news! A aparut *** pe faleza!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.