Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
gretos
Sa nu uitam ca voua va pasa de sport ... :))))))))))))))))))))))))))))))) ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
care triunghi, daca bagati o investigatie serioasa s-ar putea sa iasa cel putin de un patrulater
Femei misto, dar ce treaba au cu sportul?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Orice triunghi amoros are un vârf, sau 3... depinde din ce unghi privești. La fel... orice site obscur are un punct țintit undeva într-un abis... și speră să ajungă într-un final acolo. Problema e că nu se îndreaptă înspre punctul ăla singur. Speră să atragă un număr cât mai mare de "adepți" în hăul ăla.
Ar merge facut un sondaj de opinie. Din care sa rezulte un grafic de tip funnel: x useri au dat click pe articol, y cititori au deschis galeria foto, z au folosit aceste imagini pentru a obtine satisfactie secsuala.
Articole obosite pentru jurnalisti fara idei.
Intr-un univers paralel, inaccesibil talentatilor jurnalisti de la ghesepe, alergatorul Alexandru Corneschi, a scos un timp excelent la maratonul de la Hamburg. Dar, repet, e un univers paralel, care nu poate fi accesat de jurnalisti axati pe fund, sani, cancan, scandal, AM Prodan, Gigi si Meme.
Noua ne pasa de sport. Poate prea mult!...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.