Alte știri din fotbal
Victor Pițurcă, atac cu talpa la titularul naționalei: „E inadmisibil, totul se perturbă”
2
Ilie Dumitrescu a analizat jocul Turciei și a dat verdictul: „Eu așa aș juca”
0
Conducătorul din Superliga insistă să cedeze clubul, dar impune o condiție-cheie
0
Gata, a plecat de la Rapid: „A fost o reală plăcere”
2
Știri din fotbal internațional
Anunț oficial! Mohamed Salah PLEACĂ de la Liverpool: „Își va lua rămas-bun de la Anfield”
2
Scandal uriaș în fotbal: acuzații grave de viol » Anchetă în desfășurare
0
Erling Haaland a cumpărat cea mai scumpă carte din istoria Norvegiei și apoi a donat-o: suma, infimă pentru norvegian
0
Război între rivalele la titlu din Ligue 1: „Nu vrem să ne mai supunem cerințelor celor mai puternice cluburi!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Conversația dintre Donald Trump și Benjamin Netanyahu care a declanșat ...
Libertatea
Vedetă de la Hollywood, de nerecunoscut. Schimbare de look la 55 de ani: ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Miliardarul Ion Țiriac și-a achiziționat o proprietate cât Bucureștiul: ...
Libertatea
Interesant ca, la voi, marcatorii de la Santander sunt aceiasi cu cei de la Sevilla :)
Halala ziar sportiv. Pai voi stiti regulile jocului? Golul de 3-3 s-a marcat la 89:55, dupa ce prelungirile fusesera afisate. Jocul a reinceput abia la 91:05. Un minut a fost adaugat pentru ca Bellamy a sarbatorit golul prea mult. Apoi, 30 de secunde au fost adaugate pentru schimbarea facuta de United - introducerea lui Carrick. Si cele 4 minute deja afisate. Asadar, jocul trebuia prelungit pana la 95:35. Golul de 4-3 a fost marcat la 95:28. Apoi, s-a mai jucat un minut, ca si la golul de 3-3.
city este o echipa prea defensiva si stiu sa atace doar pe contraatac sau cand sunt condusi desi au super jucatori.. i am vazut pe nou camp cu barcelona si catalanii au avuta ff multe ocazi clare de gol .. ieri au pierdut din cauza dezorientarii in loc sa fie concentrati pe minge ei se gandeau la ceas.. felicitari utd pt devotamentu lor ... in romania nu vezi asa ceva
Acum tre sa inceapa toti "cunoscatorii" cu faptul ca United au fost ajutati de arbitru, uitand faptul ca SAF a facut o schimbare(Anderson-Carrick) exact pentru acest motiv, sa mai puna un minut-doua pe cronometru. Si hai sa fim realisti, daca cineva zice ca City merita ceva din meciul asta, atunci s-a uitat la alt meci.
Vedeti ca in clasament are 15 puncte nu 18 cum ati pus voi boilor ;)
Din pacate nici in EPL fotbalul nu se joaca exclusiv pe teren...
7 minute de prelungiri.... a tinut meciul pana au marcat. si nu e prima oara cand au parte de un arbitraj favorabil, rusine united.rusine
indiferent daca era norocos sau nu egalul trebuia sa fie egal. asa ca un punct furat celor de la City, rusine...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.