Comentarii (18)
mircea89fzr
mircea89fzr  •  21 Septembrie 2009, 20:36
Postat de felipes22 pe 21 Septembrie 2009, 02:39

indiferent daca era norocos sau nu egalul trebuia sa fie egal. asa ca un punct furat celor de la City, rusine...

s-au gasit stelistii.. hotii striga hotii, normal.

cormoranul93
cormoranul93  •  21 Septembrie 2009, 17:10

acum vad ca specialistii lui peste calculeaza secundele,poi prietene aici nu e fotbal in sala si oricum cei de la manchester s-au obisnuit sa fie ajutati!

•  21 Septembrie 2009, 16:25

manutd.footballclub.ro

•  21 Septembrie 2009, 16:24

cerpin_taxt
cerpin_taxt  •  21 Septembrie 2009, 15:53
Postat de pe 21 Septembrie 2009, 10:53

Interesant ca, la voi, marcatorii de la Santander sunt aceiasi cu cei de la Sevilla :)

Pai Negredo a marcat pentru Santander in min 36 si a fugit la Pamplona si a marcat si acolo in min 38..Kanoute invers..la Pamplona in min 69..si s a teleportat la Malaga pentru golul din min 70.Logic

cerpin_taxt
cerpin_taxt  •  21 Septembrie 2009, 15:45

Glory Glory Man United!

•  21 Septembrie 2009, 14:54

poate voiai sa zici Arbitrul e sefu...asa era mai corect.....pana acum au furat 1 punct lui arsenal si 1 lui man city...si povestea continua....o sa vedeti

•  21 Septembrie 2009, 11:37
Postat de pe 21 Septembrie 2009, 10:30

Halala ziar sportiv. Pai voi stiti regulile jocului? Golul de 3-3 s-a marcat la 89:55, dupa ce prelungirile fusesera afisate. Jocul a reinceput abia la 91:05. Un minut a fost adaugat pentru ca Bellamy a sarbatorit golul prea mult. Apoi, 30 de secunde au fost adaugate pentru schimbarea facuta de United - introducerea lui Carrick. Si cele 4 minute deja afisate. Asadar, jocul trebuia prelungit pana la 95:35. Golul de 4-3 a fost marcat la 95:28. Apoi, s-a mai jucat un minut, ca si la golul de 3-3.

cic, daca s-ar juca toate meciurile cum spui tu ar fi perfect si nimeni n-ar avea nmk de comentat. Imi aduc aminte de un meci din Champions League, in care, la un fault, un jucator a stat nu mai putin de 5 minute pe teren, iar jocul a fost prelungit cu exact doua minute:) Cum comentezi? Mai lasa-ma cu caluculele exacte in fotbal ca nu exista asa ceva.