Alte știri din fotbal
Rapid și-a pierdut omul de bază pentru cel puțin 5 meciuri: „Problema e la genunchi”
0
Opinia lui Marius Avram despre penalty-ul acordat Rapidului: „Mâna în care îl lovește mingea e aproape lipită”
0
Aurel Țicleanu presimte „explozia” unei forțe din Superliga: „Aveau o problemă pe care au rezolvat-o”
0
Rapid a anunțat oficial ultimul transfer al iernii
0
Știri din fotbal internațional
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian urmează să semneze
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
M AM INCURCAT,ME REFEREAM LA MATA CAND ZICEAM DE MONDIALUL LUI RYBERY ,ERA VB DE TRIPLETELE CL,BUNDESLIGA SI CUPA.
CE E CU VRAJEALA AI IN MOD NORMAL CASTIGATORUL TREBUIE SA FIE UNUL DIN ECHIPA CARE A CASTIGAT CHAMPIONS LEAGUE ,SI ANUL LUI RIBERY CU MONDIALUL ,HAMPIONS LEAGUE SI BUNDESLIGA .DE CE A CASTIGAT TOT RONALDO? DECI E CLAR CA MARKETINGUL DE ARE DISPUNE REAL MADRID ARE ULTIMUL CUVANT.
haha, exact :) cu toti banii aruncati in EPL, tot Spania bate la cur de ani de zile in competitiile internationale. Hala Madrid!
Hai sa fim realisti . Balerina a castigat trofeul pe merit. In mod normal castigatorul trebuie sa fie neaparat din echipa castigatoare a Ligii Campionilor...Pe langa CL , balerina a mai castigat si Campionatul European cu Nationala aia a ei de ***. Multa lume n-o suporta pe balerina, dar anul asta a meritat mai mult decat Messi sau decat pigmeul ala francez...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PRIMI 6 DIN LA LIGA... 2 DE LA REAL ..VIVA ESPANA Y HALA MADRIIIIIID :)
Nu prea cred ca o cizma s-ar mandri cu cele mai importante trofee din viata unui fotbalist: Liga Campionilor,Campionatu Mondial, Titlurile,cupele din campionatu intern !!! Asta e, va place sau nu, anu asta a fost anu lui Ronaldo !!!
delirezi...pe bune.
Cum *** puteti zice ma ca Ronalo,Mesi, sau alti jucatori de valoare joaca ca o cizma? voi credeti ca astia sunt jucatori din liga 1? Pai astia sunt staruri ale fotbalului, astia mananca fotbal pe paine si va treziti voi ratatii care tineti cu alte echipa sa ziceti ca "joaca ca o cizma" daca si asta joaca ca o cizma, astia din liga 1 cum joaca?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ribery a luat mondialul? la ce, la fotbal in sala?
Al drequ de manechin că nu mai scap de el nici când joacă precum o cizmă! Grizzy a fost mai util clubului & țării decât plasticul ăsta! Să nu mai vorbesc de Messi! Și Neymar a câștigat o medalie de aur, de ce nu e printre finaliști??? Rezultate măsluite, ce să mai zic acum???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.