Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
3
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
8
Știri din fotbal internațional
Roma a câștigat Derby della Capitale și a ajuns pe loc de Champions League » Juventus, „demolată” de Fiorentina
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
De ce au plecat dacă au fost așa buni?
Ei lasă că a plecat Borcea pe bani mulți, cu Pinocchio Nicolescu la cârmă. La fel Rici Grigore :)
Pleca Amzar gratis daca era Negoita patron
Dacă il ia pe Amzăr, i-l oferim si pe Patriche la pachet, e aproape o tânără speranță, încă nu si-a spus ultimul cuvânt :). Mă ofer să îi duc eu pe amandoi cu mașina gratis până la Arad. Lăsând gluma deoparte, nea Mircea zici că bagă la pokere pe vremuri (parcă așa se zicea) - în fiecare sezon transferă minim 30-40 de jucători. Un trial permanent.
A preluat echipa intro situatie foarte dificila..si doar ghinionul a fscut sa nu prinda play off.ul....si culmea, echipa chiar juca fotbal, cu niste jucatori refuzati de alte echipe...acum au plecat multi...si a adus alti refuzati...daca avea bani la club, cumpara 4 buni si...gata. voi nu vedeti si partile bune..vi se.pune pata pe cineva si, orice ar face, nu e bine.
Nea Mircea ia-l bre si pe Amzar !!!
uau, vreo 10 plecari, 12 veniri si 20 de reveniri, zici ca e vorba despre transferurile din toata liga 1 si nu doar de la UTA. Rednic pare mai mult un jucator la cazino decat antrenor. La toate echipele pe la care a fost in ultimii ani a aplicat ruleta ruseasca: a schimbat lotul preluat aproape total, a adus zeci de jucatori, inclusiv concediindu-i pe cei luati in vara ca sa faca loc altora luati in toamna sau in iarna, iar can a apucat finalul de sezon iarasi a dat afara jumatate din lot ca sa aduca de trei ori mai multi in schimb. E o debandada totala la echipele lui, cred ca jucatorii nici nu apuca sa-si cunoasca prea bine toti coechipierii. Lotul este intr-un proces permanent de triere, nimeni nu pare sigur de locul lui in echipa. Face asta chiar daca obtine ceva rezultate, pentru el continuitatea nu prea exista. Cred ca asta arata frica lui permanenta de a nu fi controlat de vestiar si dorinta de a fi ala care face toate jocurile.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.