Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, în conflict cu fanii celor de la FC Argeș » Imaginile surprinse de GSP: ținut cu greu în lojă!
0
FC Argeș - FCSB, bătălia pentru play-off » Se joacă tare la Pitești
0
Situație revoltătoare în zona dedicată jurnaliștilor la FC Argeș - FCSB: „Suntem în preistorie!”
0
Gestul făcut de toți fotbaliștii campioanei FCSB, când au pășit pe gazonul de la Mioveni
0
Știri din fotbal internațional
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
0
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
0
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Manchester City a ajuns la un acord pentru Marc Guehi » Suma pe care o plătesc „cetățenii”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
nu vad de ce ar fi o veste proasta pentru Parma, echipa care nu prea l-a folosit nici cand a fost apt. Cred ca parmegianii au alti jucatori care pot sta la fel de bine pe banca de rezerve (sau in tribune, cum este acum).
Te cerți cu un spiru haretist!
joaca in serie c sau unde? daca nu esti titular nici la o echipa retrogradabila ca parma fii sigur ca nu ai cum a ajungi la o echipa mai buna sau de seria a. iar in legatura cu sansele de retrogradare a parmei,parma era virtual retrogradata inca din iarna,dinainte sa vina man.
Sanatate, Mihaila. Si goluri multe, si transfer inapoi in Serie A!
Sunt răi de mici . Întrec orice limită jurnalistică. Probalica ar trebui sa se numească Gazeta lu' Becali . Multă răutate au în ei. Noroc că Mihăilă este 10 ckase peste manelistul ăla.
Cum sa remarce ei ca a marcat 3 goluri la Parma plus n faze periculoase, iar la nationala gol marcat la debut. Îl remarca pe Man care wow ce gol uimitor a dat:))) Mihăilă când dădea din astea Man papa lăptic din biberonul lui becali:)))
Sanatate lui Mihaila! Este cel mai promitator jucator roman la ora actuala. Mihaila poate sa ajunga foarte sus cu ce calitati are.
Tu esti contabilul Parmei? De unde stii tu cat a incasat Craiova pana acum de la Parma. Cand e vorba de Craiova, voi spuneti ca l-a transferat cu 6,5 mil Euro, pentru ca diferenta pana la 8,5 mil euro pleaca la Silviu Bogdan. Cand vine vorba de jiji, voi spuneti ca l-a transferat pe Man cu 13 mil de euro, desi 2 mil euro vor veni doar in anumite conditii + de 1,1 mil euro trebuie sa plece catre UTA (bani pe care UTA nu-i va vedea niciodata de la jiji - au patit-o si altii): Vedeti cat de penibili sunteti voi fcsb-sitii???
Ăia de la Digi merg și mai departe și afirmă - în mod repetat! că așa vor ei! - că Man are două assisturi (el având unul singur, de la golul lui Mihăilă cu Roma). De fapt, Mihăilă are două assisturi! Despre golul lui (excepțional) cu Macedonia de Nord se va vorbi în presa din cetatea lui Bucur (alt cioban?!) la fel de mult cât despre cele două goluri din Armenia ale tandemului Cicâldău-Bancu, adică mai deloc...
Parmegianii au ei alt *** problema: D'Aversa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.