Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Cum sa nu iubesti o echipa precum Arsenal cand vezi cati pusti sunt in echipa si cum joaca ... asa fara stres Arsenal the best team in the world that's my opinion
arsenalfans ai dreptate ! Daca este o echipa care joaca fotbal spectacol de cea mai mare calitate Arsenal este! Pacat de rezultatele slabe datorate valorii scazute ale unor jucatori si a incapatanarii lui A.Wenger.
Ar fi culmea nesimtirii sa mai si plece de la Arsenal. De cind a venit nu a avut un an in care sa nu aiba o accidentare majora
pana in aprilie
Wenger a spus : " Daca suntem optimisti il putem vedea in aprilie, daca suntem precauti il vedem in mai". I Love Arsenal !!!!
abia astept sa revii robin . . . app, stie cineva cat mai sta pe bara???
ARSENAL THE KINGS OF LONDON ! Cum sa nu iubesti o echipa care joaca numai la atac, si de aceea si primeste multe goluri pe contraatac de la echipa adversa. ARSENAL I LOVE YOU. Ce joaca Arsenal se numeste fotbal, ce joaca celelalte echipe(in afara de Barca si poate Real) se numeste dorinta de a castiga bani in favoarea jocului frumos=fotbal.
Arsenal e precum Rapid,intotdeauna dau cu stangu n dreptu la final,Forza Arsenal
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.