Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova și-a adus șef din Portugalia » „Bun venit în familia Științei!”
0
Englezii râd de țeapa luată de români: „El abia mai poate merge și ei visau la Liga Campionilor”
0
„Înseamnă că era ARANJAT!” » Are 246 de meciuri în Superliga și dezvăluie, în direct: „Am pierdut, patronul era fericit și ne-a dat primă. Ciudat”
0
Decizie FINALĂ la club, după ce jucătorii au amenințat că NU vor face deplasarea la meciul de sâmbătă
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul adus de Dan Șucu i-a cucerit pe fanii lui Genoa: „De Rossi e cel mai cool Mister din Serie A!”
0
Elias Charalambous, despre duelul cu Feyenoord și transferul lui Ciubotaru
0
Fost mare fotbalist al țării, astăzi trăiește ca un om al străzii, în timp ce copiii lui stau în lux! » „Nu te poți uita nepăsător cum piere un astfel de om”
1
Cristi Chivu și-a pierdut marți doi titulari în meciul cu Liverpool » Ce șanse au să mai evolueze la Inter în 2025
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Momentul în care un șofer lovește mai multe mașini în Sectorul 4 și fuge de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Româncă stabilită în Luxemburg cu familia: „Un salariu între 7.000 și 8.000 ...
Libertatea
Trebuia sa apara si un cotoc a n a l f a b e t , nu se putea altfel !
sa-i explice cineva ziaristului pe nume economu ce s-a intamplat cu adevarat ca dimineata boschetarul a scris ca fiul lui Ronaldo a sarit din vratele bunicii cand l-a vazut pe Messi si cu siguranta Messi e idolul lui nu Ta'su. Cat de bou poti sa te nasti si sa te mai cheme si economu
E bine ca cei mai buni jucatori ai planetei se respecta, asta e un gest de normalitate !!!
Nu inteleg de ce ii felicitati? Asa e normal sa se comporte oamenii intr-o societate normala. :))) Sa dea mana, sa schimbe amabilitati, e absolut normal. Concurenta este pe teren, in viata extrasportiva pot fi chiar prieteni. Adica, voi la job va urati toti colegii? Ca se presupune ca e concurentza , nu? Bai, ce departe-i romania de lumea normala....
Bravo lor!!Adevarati profesionisti!
de acord cu jeanul.si suporterii ar trebui sa se comporte la fel.cel mai rau e ca se fac tot felul de promisiuni,acorduri,dupa care la primele huiduieli sau injuraturi se uita totul.asa e si la momente de reculegere daca sunt de la rivali.e vorba de caracter,capitol la care noi romanii suntem de multe ori repetenti.
ce pacat ca chibitii de la noi nu stiu sa se respecte,ei cand se intalnesc nu-si dau mana,isi dau pumni si palme.
Mie mi se pare un comportament normal pentru doi sportivi de mare calitate, care demonstrează că nu și-au desăvârșit educația pe maidan. Dealtfel, marii sportivi, în ciuda faptului că sunt adversari în competiții, se respectă reciproc. Păstrând proporțiile, marile rivale din fotbalul românesc (Steaua și Dinamo) își disputau cu ardoare meciurile, însă în afara stadionului mulți componenți ai ambelor echipe aveau relații amicale, bazate pe respect ! Vechile obiceiuri ar trebui reluate și extinse inclusiv la relațiile cu celelalte echipe, ceea ce ar fi în folosul sportului.
Aici se vede ca's doi oameni normali care se respecta, felicitari pentru cum s-au comportat amindoi.
Mari fotbalisti, mari caractere! Adversari pe terenul de fotbal, dar se respecta in afara terenului. Asa si trebuie:sportul uneste oamenii, popoarele. Educatie, bun simt, respect. Acesta este sportul viitorului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.