Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
0
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Da, am vazut eliminarea,meritata, intentie clara de a juca balonul cu mana, duce mana spre minge, incearca sa faca stop... Iar MANA se numeste si zona de la cot la umar, nu trebuie neaparat sa folosesti degetele ca sa zici mana :)
un fanfaron care marcheaza 1,1 goluri per meci la Madrid, fata de MARELE Messi care are la Barca 0.68 goluri per meci... un fanfaron care a iesit golgheter cu 40 goluri fata de MARELE Messi cu 31 :)) un fanfaron care a marcat deja 101 gouri in Primera in 92 de meciuri :)) un fanfaron care are 84 goluri marcate in Premiership :)) Pana una alta fanfaronul a demonstrat ca de cand a venit in Spania este mai bun ca marele Messi :))
"Pentru Barcelona a 7-lea la rînd în Primera şi a 4-a consecutivă în deplasare." Interesanta exprimare din partea unui gazetar. In opinia mea Barcelona este echipa care joaca cel mai frumos fotbal, iar Messi este un vrajitor al mingii, fatza de Ronaldo care este un fanfaron.
exact ce spuneam, alt specimen, aceeasi specie...
forta REAL MADRID...
Ai văzut eliminarea ? Dacă da , atunci să taci...dacă nu, atunci nu te mai băga că musca în .....
Da a fost ok cat de cat, nu a dat decat o eliminare din burta, e un progres totusi... :|
Fiecare cu parerea lui. Eu raman la a mea ca Messi a bagat-o in poarta, dar hei, se si poate sa o fi deviat cu varfu' la 2 fire de par Sanchez. Oricum chiar daca nu ii dadea golu' asta lui Messi nu era nici o problema, poate oricand sa dea un hatrrik si sa recupereze, it's no big deal. :))
articol scris de fan suferind, tipic gsp, ce pretentii de profesionalism sa ai de la amatorii astia
Golul a fost clar marcat de Messi,Sanchez nici n-a atins mingea. Probabilv-ati uitat la alt meci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.