monere1980
monere1980  •  16 Septembrie 2013, 14:50
Postat de rsalexander pe 16 Septembrie 2013, 13:59

E n-are cine, de Mourinho n-ai auzit?

mourinho nu are autoritate in anglia cum avea ferguson. Poate sa se agite ca pepsi pe marginea terenului si sa dea din maini ca maimutica, dar nu va influenta arbitrii cum o facea ferguson. Sir Alex nu sarea niciodata la gatul arbitrilor in public, dar se gresea suspect de mult in favoarea lor in multe meciuri.

rsalexander
rsalexander  •  16 Septembrie 2013, 13:59
Postat de monere1980 pe 15 Septembrie 2013, 22:59

bine-nteles ca in italia si spania echipele de top sint favorizate. Nu sint sigur de Anglia, as tinde sa cred ca nu, mai ales ca Ferguson s-a retras si nu mai are cine sa puna presiune pe arbitri. Iar in Germania nu-i cazul, in bundesliga e cel mai frumos, mai puternic si mai curat fotbal. Dar Italia si Spania sint notorii ptr manarii.

demonyo
demonyo  •  16 Septembrie 2013, 12:58

Va mai spun ceva nici un jucator de fotbal nui constient de faptele lui in terenul de fotbal prima data jucatorul Cala a fost intrebat de catre presa de dupa meci daca a fost fault a spus ca nu dar dupa ce a vazut faza cum sa petrecut a spus ca da asa ca nici un jucator nusi recunoaste sau asuma fapta lui ce vreti mai mul

demonyo
demonyo  •  16 Septembrie 2013, 12:54

Va mai spun ceva cretinilor un albitru cand prelungeste o partida cu 2-3sau5 minute, nici o data nu va fluiera inaintea minutelor acordate din potriva centralul poate duce meciul si la 6 minute cititi regulamentul si osa vedeti ca au dreptate ce fac in teren astai valabila pentru cretini care nu cunosc footbal

demonyo
demonyo  •  16 Septembrie 2013, 12:48

Numai in romania si in mintea madrilenilor sunt astfel de comentari de furt. Nu uitati un lucru Jucatorul numit CALA a fost sunat de catre moderatorul de la emisiunea sportiva Ticitaca de pe canalul de televiziune Energy la ora 1si20 de minute noaptea si isa pus intrebarea daca la atins pe alves in saltul cu acesta iar jucatorul cala a recunoscut ca da la atins pe alves iar in regulament spune destul de clar daca sari peste advesarul tau ieste fault in atac ieste valabil pentru cine stie fotbal nu pentru idioti in al doilea rand nu uitati un lucru albitru nu poarta ecusonul federatiei spaniole si poarta ecusonul international asa ca terminati cu declarati de prost gust va mai spun ceva nici

monere1980
monere1980  •  15 Septembrie 2013, 22:59
Postat de ioan_caius_2006 pe 15 Septembrie 2013, 19:24

cine a scris articolul pe gsp?a vazut meciul sau a scris din povestirea altuia? 1.gol valabil marcat de Sevilla,anulat di cauze cunoscute doar de arbitrul ala penal!mai era si ecuson fifa cica! 2.s-au aratat 3 minute de prelungire,golul 3 al barcei a fost inscris in minutul 93 si 13 secunde!deci extra time! 3.sint niste jeguri de arbitrii si la spanioli,nu numai la noi........