Alte știri din fotbal
FCSB a plecat în primul cantonament al verii » Marele absent din lotul roș-albaștrilor
1
Amatorism fără margini la Campionatul Mondial! Echipa a ieșit de la vestiare cu un jucător în MINUS
0
Mauro Pederzoli are o nouă echipă, după despărțirea de Rapid
0
Adio, Palat! Gigi Becali va oferi declarații doar din biserica ridicată în Pipera: imagini spectaculoase din interior
3
Știri din fotbal internațional
Două lumi paralele în Vancouver: imagini șocante cu infernul fentanilului de la umbra arenei de peste 100 de milioane de dolari
0
E gata! Bayern dă 55 de milioane de euro în schimbul titularului de la Mondial
0
Frenkie de Jong, la cuțite cu suporterii: „Am senzația că mulți oameni nu înțeleg...”
0
Furios! Kimmich îl contrazice pe Nagelsmann și-și pune la zid coechipierii: „Asta mă enervează!”
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
10
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Milioane de euro de la Bruxelles pentru fermierii români, dar vestea vine ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
La meciul asta am pierdut 5 zile din viata! Habar nu am de ce un meci cu Granada( tot respectul pt echipa asta dar e diferenta mare de valoare) m-a tensionat asa. Messi a fost un pic nervos...dar stiriea in sine e un non-sense. Doar cine nu a jucat fotbal ar putea zice ca vai ce s-a inamplat...asa e la fotbal mai ceri mingea, uneori e altu mai egoist, alteori tu...se intampla. Important e ca atunci cand meciul se termina si mai ales echipa castiga, toate astea se lasa pe teren.
sa lucreze la finalizare cu ei... ca azi au fost penibili, si cesc de asemenea..
frumos meci dar se vede ca barca a pornit greu motoarele si oricum golul plutea in aer..VISCA BARCA !!!
messi a fost nervos toata partida... nu stiu daca e bine pentru el si pentru echipa... david villa nu mai e ce a fost, insa messi trebuie sa il incurajeze pentru a putea reveni la o forma acceptabila.... de multe ori messi demonstreaza ca e inca un copil in fotbal, se bucura si se supara exact ca un scolarel din ala in curte cand da gol sau rateaza... sper ca tito sa lucreze putin la relatii intre jucatori la antrenamente in urmatoarea perioada....
Daca si cu Granada am ajuns sa traiesc ca si cu RM atunci a innebunit lumea. Barcelona traieste din ce in ce mai periculos si asta o va costa la un moment dat. Messi isi continua trendul descendent inceput de ceva vreme. Xavi ramane un adevarat maestru, tare as vrea sa castige balonul de aur anul asta. Song nu prea e de fundas central, face faza de atac mult mai bine ca cea defensiva. Ar trebui sa isi revina cat mai repede ca de nu o sa ii manace de vii madridul peste 2 saptamani.
Pfuu ce meci, de la ala cu Chelsea nu am mai stat asa tensionat:)). Cand am vazut ca rateaza din toate pozitiile am zis ca nu mai dau gol, nu-i sa fie. Messi a ratat vreo 2 singur cu portaru ceea ce n-am mai vazut, la sfarsit bara, Xavi aproape cu toata poarta goala a dat in portar...NEBUNIE!
nu mi amintesc sa fi vazut o pasa gresita a lui torje a jucat foarte bine :)
Da si dupaia a zis Messi ca il scoate din echipa daca mai indrazneste sa traga la poarta fara sa ii ceara voie lui... GTFO. :))))
Camp Nou *** bernabeu e la madrid (real)
Da, Granada putea sa castige daca inscria in min 85, dar pana atunci in repriza a 2-a Messi si Fabregas au ratat la greu, oricum echipa de rahat Granada, toata echipa in careu tot meciul aproape, poate poate iese ceva.... Torje n-a jucat chiar rau, a reusit niste interceptii, cateva pase frumoase lungi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.