Alte știri din fotbal
Amatorism fără margini la Campionatul Mondial! Echipa a ieșit de la vestiare cu un jucător în MINUS
0
Mauro Pederzoli are o nouă echipă, după despărțirea de Rapid
0
Adio, Palat! Gigi Becali va oferi declarații doar din biserica ridicată în Pipera: imagini spectaculoase din interior
0
Mihai Stoica, detalii noi de la FCSB: „El își dorește să vină. Ar fi cea mai mare lovitură”
1
Știri din fotbal internațional
Furios! Kimmich îl contrazice pe Nagelsmann și-și pune la zid coechipierii: „Asta mă enervează!”
0
Știm deja patru dueluri din 16-imile Campionatului Mondial! Ce ne așteaptă
0
Final în Grupa D » Show la Los Angeles între SUA și Turcia, suspiciuni de blat la Paraguay - Australia: cine merge mai departe
0
Paris Hilton, fenomenul de la începutul anilor 2000, a șocat înainte de Turcia - SUA la Campionatul Mondial: „Nu era pe cartonașul meu de bingo”
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
9
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
Nope! ASTA URMARIM noi romanii! Presa ne da ceea ce cerem pentru ca asa vor putea sa scoata bani buni pe prostia noastra! Uita-te si tu ce emisiuni sunt pe posturile noastre. Uita-te ce stiri se dau! Nu mai vezi si tu o stire buna doar scandaluri doar stiri negative care iti dau impresia ca numai rau in lume se intampla. Si asta pentru ca doar la astea ne uitam. Ia sa nu se mai uite romanii la acest tip de emisiuni, stiri, etc sa vezi ce repede ies din grila de programe. Ei vad ca asta se cere asta dau. Si eu as face asa pentru ca altfel nu as avea rating si n-as scoate bani din publicitate. Crunt dar adevarat. Apropos cred ca am aproape 10 ani de cand n-am mai vazut o stire la tv.
Vrei sa-si scanteasca mintea? Doamne fereste..ia uita-te la ei: minti odihnite, corpuri sanatoase!
Articolul asta arata ce urmareste de fapt presa spotiva din Romania : scandalul.
intrebarea e daca a fugit TORJE 12KM ca sa-l convoace Piturca la nationala...
Bine ca ati scris un articol despre ;cearta;........ Era mai bine daca scriati un articol despre meci totusi.
Imi cer scuze pentru greseli. (:| Visca Barca!
Incredibil, GSP are o tehnologie care le permite sa vada pe chipurile jucatorilor starile, frustrarile, etc. Eu zic sa va apucati de altceva, si nu jurnalism. Inca o stire de 2 lei. Maine urmeaza una cu Madrid, fac pariu. Ce naiba nu va convine ? Barcelona a jucat ca de obicei extraodinar, si pentru informatia voastra, se mai intampla ca pe teren, sa se certe intre ei. Nu e doar la Barca, ci peste tot, dar din partea voastra nu ma astept la altceva. Granada a fost ca un ghimpe, puteau sa scoata si un punct, imi place de Tito, va duce cu succes munca lui Pep. Sezonul asta, eu o vad pe Barca campioana. :)
...spun surse din cadrul clubului. :)) Slugi de Felix, vai de mamele voastre!
La meciul asta am pierdut 5 zile din viata! Habar nu am de ce un meci cu Granada( tot respectul pt echipa asta dar e diferenta mare de valoare) m-a tensionat asa. Messi a fost un pic nervos...dar stirea in sine e un non-sense. Doar cine nu a jucat fotbal ar putea zice ca vai ce s-a inamplat...asa e la fotbal mai ceri mingea, uneori e altu mai egoist, alteori tu...se intampla. Important e ca atunci cand meciul se termina si mai ales echipa castiga, toate astea se lasa pe teren.
Intr-adevar s-a vazut ca erau 200% de victorie, jucat lejer, pase la 30m de poarta, abia pe la sfarsit a fost adevarata Barca. Jocul ala de presing la 16m, ocazii peste ocazii. De ex la Getafe stiau ca ii meci greu si au jucat super bn chiar cu echipa a 2-a, aici a fost altfel. Oricum ii bn ca au reusit sa castige, 5 din 5, urmeaza victorie la Sevilla.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.