Comentarii (8)
 •  26 Octombrie 2009, 18:00
Postat de pe 26 Octombrie 2009, 17:45

Roberto Carlos a vazut si el cartonasul galben, iar cel al lui Keita este meritat. Cum a scris si Florin din Cj, au scris doar despre incaierari. Asta cred k sa se scuze pentru incaierarile din Liga lui Mitica. Ar fi trebuit sa analizeze meciul, sa vada cum de in 90 de minute Galata a avut doar o juma' de ocazie si singurul gol la dat dintr-o faza fixa, respectiv lovitura de colt. Sau autorul articolului e dinamovist si a facut tot posibilul sa ascunda umilinta lui Dinamo?

In plus, Fener a ratat din toate pozitiile, iar daca era 7-1 nu se supara nimeni... :) "esti subiectiv,ba, stelistule!!!" ar spune autorul acestui articol... si "jucatorii de la Galata au fost obositi dupa meciu' cu Dinamo" o tara minunata :))

•  26 Octombrie 2009, 17:54

in liga lui Mitica... dar cred ca va trebui sa mai astept... cam 50 ani!!!

•  26 Octombrie 2009, 17:51
Postat de pe 26 Octombrie 2009, 15:29

cocos cred ca suferi de orbul gainilor , nu vezi ce directa ii aplica in cadere lui roberto carlos ? arbitrul a luat decizia corecta , keita trebuia sa-si stapaneasca nervii si brazilianul ar fi primit cartonasul , nu a reusit si atunci a fost eliminat

Corect.Si i-a si dat galben, insa dupa ce i-a dat lui Keita mult meritatul rosu.. :)) Turcii sunt fanatici si la ei mereu iese scandal.Nu inteleg de ce atata caz. Ar trebui sa puneti rezumatul (de aproximativ 10 minute) de pe youtube si sa faceti comparatie cu rezumatele "Steaua-Rapid" si "CFR-Timisoara",care puse amandoua nu fac 5 minute de FOTBAL! Joc in viteza si o gramada de ocazii!Asta a fost Fener-Galata!Si ultimu gol...EPIC! Abia astept sa vad unu asemanator in li

•  26 Octombrie 2009, 17:45

•  26 Octombrie 2009, 16:10

Din articolul asta raman doar cu un singur lucru in minte: in Romania se promoveaza violenta! Puteati sa puneti si voi, mic - mic, acolo in colt, un link spre rezumatul cu goluri...dar, deh! romanii vor scandal / manele / batai ... asta sa le dam. Penibili!

•  26 Octombrie 2009, 15:31

Bun articol, nici un cuvant despre fotbal, doar despre incidente si faze controversate.

•  26 Octombrie 2009, 15:29

•  26 Octombrie 2009, 14:59

Ce panarama de arbitru, Roberto Carlos merita cel mult un cartonas galben, Keita nu i-a facut practic nimic, piticul Carlos s-a suit in spatele lui Keita, end of story.