Alte știri din fotbal
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
uite-te cu incetinitorul la faza. Poate ca nu ii vine perfect pe frunte, insa suficient cat sa o bage in plasa si fara mana. Mingea ii loveste capul mai intai...nu si-o pregateste cu mana pe cap. Pozitia este excelenta si ii permite sa o stearga cat sa ii schimbe directia spre poarta, nu ii trebuie o lovitura puternica de cap pentru gol.
Ăştia de pe aici care zic că jucătorul a lovit în plin mingea cu capul cu certitudine au capul gol. Sau dacă nu, măcar, un control oftalmologic nu le-ar strica
sunt de acord cu tine, asta sigur a jucat la pariuri :)) portarul era deja batut, poarta goala, da cu capul in plin de pe linia portii aproape si apoi pune putin mana... iti dai seama ce fair-play... :)))
ma uit la faza si nu inteleg de ce avea nevoie de mana pentru a introduce mingea in poarta. El lovise lingea din plin cu capul...cu sau fara mana tot gol era. Jucase baiatul x la pariuri :)). In fine, fair play sau nu, in primul rand este prostie din partea jucatorului ca a pus mana acolo
Gestul atacantului ok!omul nu-si putea impovara sufletul cu furaciunea aia(in prima faza greu de observat !).Doar ca faza s-a intamplat LUNI 9 APRILIE 2012 iar gsp a vazut-o doar azi!!!
Bravo, m'!
Daca era la noi in campionat, "mister" de pe banca il scotea imediat din teren, iar bossul din tribuna il si amenda ii si taia ceva procente din salariu...'Pai cum isi permitea el , jucator fiind, sa incurce planurile si viitorul echipei, si mai ales ca se bateau la promovare, sa le "fure" banii veniti odata cu promovarea!?! Un nerusinat!' Si sa nu uitam ca probabil si arbitrul ii tragea vreo doua, una pentru ca il facea intr-un mod indirect prost si a doua ca ii scotea si lui niste bani din buzunar daca nu ducea la "bun" sfarsit meciul! Norocul lui ca s-a nascut in alta tara!
Super gest !!!! Merita sa fie mediatizat mult mai mult . Merita prima pagina .
Costin Lazar a refuzat penalty-ul la scorul de 3-0, nu la 1-1 in min 80!!!
Un gest care face toti banii. Respect Ebbers! Imi aduce aminte de Costin Lazar care, de asemenea, a facut un gest de mare mare onoare cand a refuzat penalty-ul care i-a fost acordat nejustificat. Si cel mai frumos lucru e ca "St. Pauli a fost răsplătită pentru un asemenea gest de fair-play: a învins totuşi cu 2-1 datorită unui gol înscris în prelungiri"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.