Alte știri din fotbal
Gigi Becali nu poate înregistra ultimul transfer la FCSB: „Merg în Parlament, altfel așteptăm 30 de zile”
1
FCSB se mută la Craiova » Decizia oficialilor campioanei
1
Laszlo Balint, mulțumit de remiza de la Botoșani: „Echipe cu pretenții mari au plecat cu puncte de aici”
1
Ratarea etapei la Botoșani » Mailat și-a pus mâinile în cap
0
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
0
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
0
Jucătorul din Serie A, prezentat oficial la Atletico Madrid
0
Transferul la AC Milan a picat la vizita medicală! Clubul italian a verificat amănunțit vedeta din Premier League
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
6
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Era o sticlă cu apă totuși , nu era goală. Neymar era cel vizat, dar mi s-a părut că și Messi a fost lovit(comentatorii zic doar de Neymar). Suarez nu a fost atins, se tăvălea pe gazon doar din reflex.
Bietii "barbati", au fost loviti de niste sticle din plastic si se tavalesc pe jos...Mi-e si groaza sa ma gindesc ce faceau daca sticlele acelea erau din sticla !
Furiosule, da-o incolo de treaba. Tu chiar crezi ca indiferent cata apa era in sticla aia 3 jucatori au fost deborati la pamant? Vorbim de trei barbati, sportivi, cu organisme rezistente la efort. Trei pachete de muschi pana la urma urmei! Bai da cat de tare sa te loveasca incat sa cazi?
Pe bune?mai ales mascherano sau "sefu" a fost lovit...cum cad actorii astia de la barca,..neymar si suarez oricum sunt sefi la simulare...la lupta cu mascherano :))....oricum faza e tare rau..era si mai tare daca cadeau pe jos toti din hora,...mai putin omul din centru...messi,singurul lovit pe bune de sticla:)).....
Se vede haterii barcei ce iq mic au , ei vad 5 jucatori cazand in loc de doi , dintre care unul chiar a fost lovit.
Mi-a placut de Messi ca nu s-a dat lovit ba chiar a mers la aia si le-a spus-o de bine :)) se vede ca are caracter! Eu sunt fan Barca dar nu-mi place teatrul lui Suarez aici. Macar Neymar chiar a primit sticla-n cap.
Deci cu o sticla de 500 ml pe jumatate adica 250ml a doborit 5 jucatori de la farsa . Asta e cea-ce reprizinta Farcelona mult teatru si prea multa sustinere e si mai trist ca,aceasta sustinere vine si din partea arbitrilor.
Mai bine te uiti la faza si o sa intelegi!
Adica tu nu ai vazut faza nici macar pe youtube insa ai simtit nevoia sa comentezi fara sa stii despre ce vorbesti. Erau imbratisati toti dupa marcarea golului, Suarez a fost atins insa a exagerat, Messi nu a acuzat nimic iar pe Neymar l-a lovit sticla in cap si a cazut. Eu zic sa te uiti la ei doar cand o sa joace cu Dinamo, ok?
Adica s-a aruncat o sticla de plastic si trei jucatori se tavaleau pe jos ca ce loviti au fost. E un banc? E din filmele cu Van Damme?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.