Alte știri din fotbal
Istvan Kovacs revine de la Mondial direct cu primul derby al sezonului în Superligă
0
Vândut de Rapid, Andrei Borza admite: „Decât să merg la o echipă mare și să stau pe bancă...”
9
De asta a acceptat Rapid doar două milioane de euro pe Andrei Borza
8
Hromada a plecat de la Rapid » Cu ce echipă s-a înțeles
0
Știri din fotbal internațional
După FCSB - Auda, fotbalistul criticat de Becali a dansat și s-a fotografiat cu iubita pe gazonul din Ghencea
0
Notele GSP la FCSB - FK Auda » 4 fotbaliști au eșuat lamentabil în fața balticilor
0
Risto Radunovic, după eșecul cu Auda: „Îmi pare rău că n-am avut VAR!”
1
A analizat cei 3 nou-veniți la FCSB: „De cum îl vezi, îți dai seama”
0
Lifestyle
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
2
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
1
Ce semnificație are și cine este vizat, de fapt, de indicatorul marcat cu ...
Libertatea
De ce ajutorul acordat Ucrainei este cea mai bună investiție a României în ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Influencerița română de pe TikTok, care a furat o brățară Louis Vuitton de ...
Libertatea
Bogdan e ungur in aceeasi proportie in care e si Coman ungur, adica foarte putin. Baieti, scrieti mai putin pe internet si puneti putin mana pe carte. Istorie. Nu aia de la scoala. Aia reala. Vedeti ce popor e de cateva mii de ani pe aici prin zona si explicati-va "coincidentele" astea lingvistice.
eu cred ca ne spulbera olanda si pe noi. ne -a omorat la euro cand vroia de fapt sa ne lase sa castigam si noi aveam echipa de 3 ori mai buna ca acum
vladutz, ai dreptate. Acest nume e destul de frecvent si in Ucraina si Rusia. Din rusa se traduce direct "dat de Dumnezeu"
Fotbalistul respectiv e ginger (are piele alba si par roscat). Cati romani care arata asa ai mai vazut?
Bogdan e nume de provenienta slava, nu stiu in ce tari mai este folosit, dar putem presupune ca exista numele asta si in Serbia, Slovacia, Bosnia ... ca sa nu mai zic ca Albania are un Bogdani, atacant in Italia.
e ungur get-beget adam bogdan titularul de la bolton care e in liga a doua din anglia acuma
portarul Ungariei e de etnie romana? N-am mai auzit un ungur cu numele de familie Bogdan. Olanda a demonstrat ca e o forta. Va trebui sa muncim mult sa scoatem un egal cu ei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.