Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Campionate

VIDEO Puștiul-minune care l-a răpus pe Șumudică e aproape de Barcelona » Asemănare izbitoare de stil cu Leo Messi

« Înapoi la articol

Comentarii (13) Adaugă comentariu

Cristian Baltaru  •  16 Mai 2018, 14:55

Messi are 1,72 m.,nu 1,70 m.cum sugerați voi,gesepiștilor!Deci este cu 4cm. mai înalt decât jucătorul turc,nu cu 2cm.,mai informați-vă și voi înainte de a posta ceva pe site-ul fițuicii ăsteia.

Eugen Qy  •  15 Mai 2018, 17:30

Fara suparare, dar mai degraba seamana cu Petre Marin, tatal lui Razvan Marin !

nune  •  15 Mai 2018, 16:55

Copilu' e bun, da' mai mult rateaza decat inscrie. Altfel, 30 milioane e o suma, chiar si pentru Barcelona.

dakesis  •  15 Mai 2018, 16:44

turcii dau cu 30 de meleoane si noi taiem oaia cand ii fraierim pe vreunii pentru 3-4? Halal....

melcul_furios  •  15 Mai 2018, 16:30

Astea sunt articole de 2 lei. Barcelona e gata sa il vanda pe Dembele ca nu are loc in echipa, au o pepiniera serioasa din care insa nu promoveaza pe nimeni si vor sa aduca un jucator relativ necunoscut? Sa ne aducem aminte ca Arda Turan nu si-a facut loc in echipa si Arda chiar e un jucator bun. Uitati-va la Real Madrid, au o groaza de tineri de 19-22 de ani gen Ceballos care nu reusesc sa se impuna, e greu sa prinzi lotul la o echipa foarte mare.

godot  •  15 Mai 2018, 16:17

Amatori ăia de la Barcelona. Îl iau pe turc și îl ignoră pe Ianis, căpitan de echipă la 16 ani, viitor balon de Aur. Poate face Hagi o conferință să-și exprime indignarea. Nu trebuie să se treacă ușor peste acest afront.

ovydyusb  •  15 Mai 2018, 16:15

Parerea mea e ca nici vorba sa valoreze 30 milioane... aberatii... si 4 milioane valoarea de pe transfermarkt mi se pare putin cam mare... n-are forta in sut... nu prea are nici vreo viteza extraordinara.. m-ar mira sa joace vreodata pustiul asta 10 meciuri la barcelona. Trebuie sa decada mult barcelona sa joace pustiul asta acolo.

ovydyusb  •  15 Mai 2018, 16:13

Parerea mea e ca nici vorba sa valoreza 30 milioane... aberatii... si 4 milioane valoarea de pe transfermarkt mi se pare putin cam mare... n-are forta in sut... nu prea are nici vreo viteza extraordinara.. m-ar mira sa joace vreodata pustiul asta 10 meciuri la barcelona. Trebuie sa decada mult barcelona sa joace pustiul asta acolo.

Valentin Neculache  •  15 Mai 2018, 16:02

Adb.... Sau Abd...????

valiza.epo  •  15 Mai 2018, 15:49

Postat de dinamo_fan pe 15 Mai 2018, 15:34

un fel de Florinel Coman de Turcia ? :)))

Daca ar fi un fel de Florinel Coman nu s-ar interesa Barcelona de el. Poate doar Gigi becali...

«

1

2 »
«

»