Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Hai lasa asta TZARANE. Treci la muls vacile, nu te mai adresa superiorilor tai cu impertinenta pentru ca vei ramane la coada vacii pentru tot restul vietii tale.
Esti prost de-mi se stinge monitorul prietene. Bag seama ca vrei sa devii super star cu "talentul" asta al tau la cat de persistent esti.
Slab "comeback".
Taiate-ar pe neuronul neastamparat interregio Sibiu-Bucuresti !
TZARANE elucideaza-ma si pe mine cu ceva. CUM ai tu internet la tine in SAT?
Da-te cu capu-n fantana iobagule !
Pai si tu puti a oaie si a grajd, si cu toate astea stai pe net. Doar esti TZARAN cu internet :))))))))))
Ai o placere absolut morbida si masochista sa iti dezvalui prostia nelimitata cu mare fast si cu multa mandrie, care e castigul pentru intelectul tau inanit ?
destzaranizeaza-te TZARANE :)))))))))))))
Il cretinozaurostane, se scrie decat, nu de-cat, nici de cat nici de-' cat, etc... Esti prost de ingheata rhin-ul...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.