Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, detalii noi de la FCSB: „El își dorește să vină. Ar fi cea mai mare lovitură”
1
Gata, Alexandru Pantea a plecat de la FCSB! » Destinație neașteptată
1
Vor să se bată la titlu în Superliga cu Andrei Ivan: 12.000 de euro pe lună, contract pe 3 ani
7
De ziua Rapidului, „Bocciu” a dus Peluza Nord la ștrand. Mesajul afișat înaintea plonjonului colectiv în apă
7
Știri din fotbal internațional
Paraguay - Australia și Turcia - SUA: o singură necunoscută în Grupa D » Toate scenariile + echipele probabile
0
În SUA, ca-n Quito! Cui a dedicat victoria Gonzalo Plata, eroul Ecuadorului cu Germania: „Merită mai mult decât oricine”
0
Nemții, fără milă față de „Die Mannschaft”: „Așa ieșim repede! Șanse mici în fazele eliminatorii”
0
Japonia - Suedia și Tunisia - Olanda: toate calculele în timp real » Fratele fotbalistului din Superligă marchează din nou!
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
9
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Negocieri fără rezultat la Vila Lac. PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
''gelatu'' pana una alta face ce nu face nimeni in fotbal, da goluri de la 30-35 de metri. ca nu le place la astia de tin cu barcelona asta e altceva. da cand nu ai de ce sa te legi o dai pe d astea:-J ca are figuri,ca se da cu gel..etc. da e specific varstei,ca barcelona in romania in proportie de 80% are numai fani d astia de 12-14 ani
Asa este ! Nimeni nu contesta jocul fabulos al Barcelonei in frunte cu Messi pe care echipa de club catalana pe ansamblu il face imens (uitati-va la jocurile sale de la Nationala), insa anul acesta este al Realului . A cam trecut ceva timp si multe umilinte ...iar ,,gelatul '' asta de Ronaldo ,asa mandru ca un paun cum apare, este fotbalist , peste toate defectele sale.
:)) fara adriano ???? ala e gelul in persoana :))
vezi ca Xavi foloseste o cantitate dubla de gel! Ar trebui omul impuscat pt asta
de care abia a scapat romania?...tu vad ca esti mare patriot,dar mirosi a ''stranierii''...lumea plecata afara e investitorul cel mai mare al romaniei domnule biancorossi..cei ce avem peste 30 de ani si am plecat ca nu suportam sa vedem 9 milioane la sfarsitul lunii ,ca nu toti suntem sclavi sau hoti cum crezi tu ,cu ce am gresit romaniei? sunt curios asa cu ce te ocupi dumneata si ce varsta ai ...multi ne-am intoarce daca am vedea regele la putere..dar cum acasa se vand voturile pe malai si zahar ce rost are...iubim romania pe care o vrem noi ,nu aia ce se vede la tv...lasa prostia ca sigur ai neamuri plecate in strainatate si sigur nu crezi ca sunt parazitii de care romania vroia sa scape.
oamenii care apreciaza fotbalul,si nu aduc mizeria, au aceeasi parere ca a fost un meci bun...altii care habar nu au ,vorbesc din prostie...oricum ai dreptate o sa iasa scantei la el clasico ,si daca ar fi decisiv matematic cred ca am vedea meciul secolului :)
Păi și ce vroiai acum? Să bată Atletico doar pentru că tu ții cu Barca și vrei să ia ei campionatul. Fiecare echipă are zile mai bune sau mai proaste...pe principiul ăsta pot spune și eu că pe Camp Nou Valencia a stat capră și au luat 5 în timp ce cu Real au murit pe teren dar nu mi s-ar părea corect nici față de Valencia nici față de Barcelona. Dacă tu vrei să vezi capre și non combaturi, asta e...de parcă Primera ar fi Liga lui Mitică...
Eu nu mă mai uit de mult la meciurile Barcei și Realului cu sonor. Pe mute văd același meci și îmi pot face singur o părere despre joc fără să „orgasmeze” ăia la un schimb de pase între Pique și Puyol sau sămălumineze ei cât de norocos a dat Ronaldo un gol de la treij de metri...
Splendid meci... daca pierde Barcelona titlul macar ma bucur ca vad astfel de meciuri. Ronaldo a demonstrat si aseara ca e mare, si asta e bine pentru Real fiindca Benzema rateaza cam mult in ultima vreme. Vreau sa vad un duel cu scantei in El Clasico... sa se cutremure toata Europa :) PS: zicea cineva ca Atheltico a stat "capra" ... eu unul nu stiu cate echipe din lume ar fi putut sa o invinga aseara pe Athletico, a jucat foarte bine mai ales in prima parte.
salutare! am spus ieri ca daca Atletico iese la joc sunt mancati...si am apreciat ca ai avut aceiasi parere
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.