Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
33
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
0
Bogdan Stelea are o preferată la titlu și acuză conducerea fotbalului românesc: „O să tot vedem Mondiale doar la televizor!”
0
„Coelho e ca o fată mare” » Campion de nota 10 la primul titlu al orașului Craiova, acum nerăbdător: „Vai de capul meu, ce emoții am!”. De ce îl numește așa pe portughez
1
Știri din fotbal internațional
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga! Bucurie imensă pe stadionul pe care încape toată populația
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Casemiro, aplaudat la scenă deschisă după ultimul meci acasă pentru Manchester United: „Voi, suporterii, sunteți cel mai bun lucru!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
comentariul meu era despre fani care se jignesc intre ei iar eu l-am numit pe Messi ''plod'' ceea ce inseamna copil si l-am mai numit ''rahitic'' ceea ce chiar este. de ce as fi ipocrit cand vorbesc despre fani ce se injura intre ei iar eu hai sa zicem ca l-am injurat pe Messi. daca il jigneam pe rsalexander si puneam azi acel coment eram ipocrit. dar n-am facut-o!
Daca ai fost atent la comentariul meu atunci ai inteles ca nu m-am referit la faptul ca ti-ai jignit interlocutorul, ci pe fotbalistul in cauza, Messi.....iar rsalexander poate sa confirme...Nu m-am implicat ieri in discutie dar cred ca puteai sa aduci argumente in favoarea favoritului tau fara sa-l denigrezi pe celalalt....cel putin asa ar fi fost frumos.
daca nu esti capabil sa analizezi corect o fraza nu o mai comenta. cu rsalexander am vorbit ieri. intreaba-l daca i-am adus cea mai mica jignire. de la o discutie normala in contradictoriu pana la ''fani prosti care se injura'' e cale lunga.
El are voie pentru ca lupta impotriva sistemului si a "mafie de la FIFA si UEFA"... :))
Tu faceai asta ieri daca bine imi amintesc aducand numai jigniri la adresa lui Messi si niciun fel de argumente in favoarea favoritului tau....Mare ipocrizia asta..Amandoi sunt fotbalisti buni si asta e toata discutia. Personal il prefer pe Messi, dar asta e parerea mea si poate nu coincide cu a altora...desi vad ca majoritatea sunt la unison cu mine. In fine, comentariul asta e fara vreo logica dar chiar ma enerveaza astfel de oameni care ieri, il faceau pe Messi in toate chipurile, iar azi ii acuza pe cei care fac lucrul ala. Mare ipocrizie..
Fan prost e pleonasm
eu zic ca da...!!!
nu se putea face fara acordul lor...oricum...mie mi-a placut !!! nice
tare faza :)
Ma indoiesc ca au lucrat impreuna pt spotul asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.