Alte știri din fotbal
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
Cum pregătește Cristiano Bergodi meciul cu Rapid: „Așa e la noi” » Cui i-a mai cerut 5-6 goluri în 8 etape
0
Mihai Pintilii propune patru nume-surpriză pentru reconstruirea naționalei: „Vor crește frumos”
0
Florentin Petre le-a răspuns fanilor după seria de 5 eșecuri în Superliga: „Să nu uităm prin ce a trecut Dinamo în ultimii ani”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
0
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Real Madrid e mereu ajutată”
0
Cole Palmer s-a săturat de Chelsea! » Trei giganți din Europa îl au pe listă
0
Înainte de Slovacia - România, internaționalul cere ca selecționerul să fie păstrat: „Merită respectul țării!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Inchizitia a fost condamnata oficial de crestini. Nu am vazut o condamnare a ce au facut musulmanii. Fatarnicie 100%
Uiti ca Inchizitia s-a petrecut acum 500 de ani .
Da,sunt înnebunit după tine! Lol. Ce visezi și tu! Doar mă rideam de tine! Asta se întâmplă,vorbești în steluțe ,daca ești rasist și homofob.
Așa e pe gsp. Trebuie să fii progresist și să aprobi dezaxații, pentru a nu fi cenzurat. Dar... parcă spuneai că nu-mi mai dai atenție, lgbt-istule. Nu te poți abține, așa-i?!
expert în islamofobie nu exista
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu sunt eu un mare iubitor de musulmani, dar sa le iei banii dupa care sa trimiti tot felul de *** in fundu' gol si sa faci atata *** este bataie de joc, ce sa zic, aia sunt inapoiati ca nu sunt *** si nu isi vantura *** arsenalul....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păi dupa ce citesti comentariile de aici, ce dovada mai vrei ca articolul profesorului asta de drept e 100% corect!? Tocmai in asta consta ipocrizia occidentala. O dăm intr-una cu drepturile omului, dar suntem plini de ura impotriva omului musulman! Noaptea minții.
Uiti ca Inchizitia a omorat mii de oameni in numele Crestinismului. Islamul a aparut cu 700 de ani in urma crestinatatii, deci varsta Islamului e de aproximativ 1300 de ani. Dupa 1300 de ani de crestinatate, talibanii crestinismului, recte Inchizitia, faceau exact acelasi lucru pe care il fac acum talibanii musulmani.
ORICE ar fi facut orice oameni din colturi ale lumii, nimic nu se compara cu uciderea a milioane de prunci de catre propriile lor male prin expulzarea la doctor in cadrul procedurii de avortate, ceea ce numai vesticii au facut la nivel de milioane de zeci de aji.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.