Comentarii (13)
Hagicianul
Hagicianul  •  24 Noiembrie 2022, 23:20
Postat de vasileroaita pe 24 Noiembrie 2022, 22:17

Meciurile lui Dan Petrescu sunt mai interesante decât acest mondial submediocru.

Hal de Mondial în care la nici măcar un meci nu a fost 2-2 la un moment dat până acum și la care în medie doar la 1 din 3 partide au înscris ambele echipe... Dan Petrescu e fericit văzând atâtea echipe preocupate mai degrabă să nu ia gol decât să înscrie...

Viggobella
Viggobella  •  24 Noiembrie 2022, 23:02

Au jucat și sârbii? Se pare că naționalismul lor *** nu ține loc și la fotbal.

lukacrc
lukacrc  •  24 Noiembrie 2022, 23:01

Au jucat mai bine prazilienii, o victorie meritata. Desi am tinut cu sarbii, au dezamagit.Nu au jucat nimic desi au niste jucatori foarte buni in echipa. Am incredere ca Prazilia va fi eliminata pe parcurs, nu sunt deloc favoritii mei.

vasileroaita
vasileroaita  •  24 Noiembrie 2022, 22:17

vasileroaita  •  24 Noiembrie 2022, 22:16
Postat de mr90 pe 24 Noiembrie 2022, 21:52

"Repriza slaba" ??? Sinteti ***, a fost cea mai buna repriza de la acest Mondial !

La ce?!?

elgabri
elgabri  •  24 Noiembrie 2022, 22:09

Nu a cazut inca Neymar ???;)))

svt1
svt1  •  24 Noiembrie 2022, 22:03

Hai sa nu exageram. A fost doar luptă si aproape deloc fotbal… nu cred ca sau legat mai mult de 5 lase consecutive pana acuma. O repriza total sub așteptări din punct de vedere fotbalistic, destul de plictisitoare. Sper ca in a doua repriză să se joace ai fotbal