Comentarii (5)
Redbird
Redbird  •  01 Decembrie 2022, 04:51
Postat de dum.dragos pe 30 Noiembrie 2022, 23:14

Daaaa. Avea nevoie de incurajari…ca sa poata trage de timp in final…25 de minute…sa pastreze 2-0 cu cea mai slaba echipa. Si…sa Nu se califice Mexicul…care era mult mai buna. Cinste lui! A oprit cateva atacuri de-ale echipei sale.

Mexicul a avut meciul in mana ei proprie, nu a depins de Argentina. De ce nu a dat ea inca un gol? Cum a dat Arabia Saudita un gol in contul...Poloniei, asa putea si Mexicul sa mai de-a un gol in contul ei singura......si garanta Argentina nu ar fi primit gol sa ajute Polonia.

Mondo
Mondo  •  01 Decembrie 2022, 01:04

Daca meciul decurgea altfel dupa ce Messi a ratat penaltiul, ii cerreau iara sa seretraga de la ntionala. Polonia a jucat foarte slab, parca erau antrenati de Iordanescu