Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Poate totuși era timpul unei lecții pentru acest *** al propagandei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iata ca a venit si ziua sa ii spun “respect” lui Catalynn___. Acum ce-o mai urma?
pt comentariul tau: -10.000 sociak credit score from mr Pho
Pentru ca sint nesimtiti....obraznici am fost noi cind eram mici si furam cirese de la vecin !
Dacă un qatarez se duce in Italia și comite infracțiuni este judecat și condamnat conform legilor italienești. Nu țin nici măcar scuze gen “nu am știu dom’le, la noi in țara e permis!”. Așa și cu ‘mnealui. Aplicată legea din Qatar, executata sentința, și abia apoi repatriat. Așa e democratic, nu!? :-))) PS: știe cineva, FIFA, UEFA, Italia, Germania, SUA etc., toți licuricii ăștia woke care ne-au invadat de când cu pandemia, condamna vreunul atrocitățile comise de PCC!? Sau nu vor sa ii taie Xi de la tain!? :-)))
lgbt-istii astia sunt niste obraznici,le-au fost recunoscute drepturile,pot...culmea...sa infieze copii,de ce naiba nu se opresc,de ce vor sa umple si sportul de ***!!!???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.