Alte știri din fotbal
Reacție copleșitoare a fostului antrenor de Liga 1 înaintea revenirii lui Gică Hagi: „Pleacă ai noștri, vin ai noștri, noi rămânem tot ca proștii”
0
Împrumutat de Rapid, Paraschiv și-a ales destinația pentru sezonul următor
0
Stadionul Steaua, gaură neagră de milioane de euro! Salariile angajaților, duble față de veniturile arenei!: „E o bătaie de joc!”
0
Bogdan Stelea nu-l menajează, după gafa din Slovacia: „Aioani, cum să spun...”
4
Știri din fotbal internațional
Faliment sportiv și gaură uriașă în buget » Cât pierde Italia după a treia calificare la Mondiale ratată la rând!
0
Omul lui Chivu, „mitraliat” de presa din Italia, după eliminare: „E o crimă ce a făcut! Poartă întreaga responsabilitate”
0
„O rușine pentru fotbal, arogant și obraznic!” » Bosniacii îl DISTRUG pe Donnarumma pentru gestul care nu s-a văzut la TV
0
Gazzetta dello Sport a postat fotografia care exprimă perfect drama Squadrei Azzurra » Ce scriu italienii: principalul vinovat
10
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Au jucat la ciupeala cu Portugalia și Coreea de Sud, nu au dat nici un gol, au băgat autabaza în poarta în repriza a doua cu Ghana și acuma încep sa planga.
Acum vine nea Ovidiu si ne zice ca Portugalia a facut blat !! Iar ii confunda pe portughezi cu botosani-fcsb !!
Si unde au fost scenele alea dramatice ?
La spanioli a fost evident interesul de a evita Brazilia si chiar Croatia. La portughezi nu stim. Dar e pacat ca nu vom vedea Uruguay cu Brazilia, un clasic.
Au plins pe banca de rezerve ! Pai nu era mai simplu sa dea inca un gol ?Dramoleta maaareeee! Doar nu era sa se joace etapele superioare fara asiatici,la ei in fief ! O mica regie era absolut necesara !
Echipele din aceeași grupa sunt pe culoare diferite in eliminatorii deci se mai pot reîntâlni doar in finala. Nu e cazul, sa fim serioși. Pur și simplu sa zicem ca spaniolii și portughezii n-aveau pentru ce lupta, iar japonezii și coreenii, da. A, și sa nu uitasem de arbitrul Neamț. Fara el opera nu era completa.
nu tragea de timp,a facut ghana schimbare. inca din contra,m-am mirat cat de rapid a repus portarul ghanez mingea in ultimele minute. sa pierzi cu 3-0 dupa ce ai ratat un penalty la 0-0 este grav. 2-0 este mai digerabil.
Hai sa fim seriosi, Uruguay merita sa se califice.Portugalia, probabil a facut o "spaniola " si a trimis Uruguay acasa. Cred ca uruguayeni ar fi meritat cel putin un penalty.Nu mi s-a parut la Cavani ci la Nunez.Nu stiu cum nu a putut da penalty acolo dupa ce s-a uitat si la imaginile VAR.
decat sa risti sa dai de germania sau uruguay,mai bine cu japonia si coreea de sud.de fapt nu o sa dai nici de japonia si nici de uruguay pentru ca o sa fie eliminate in optimi.
Ce or fi scris de la fata locului cei doi gesepisti, ca acel comentariu este traducere cuvant cu cuvant de pe Livescore.com
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.