Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Ca să fie în „tendințe”, pantaloni mulați, tricou cu găurele și cizme roșii (cu platformă). A, și cu (foarte) mult sclipici pe el.
Eu l-as fi imbracat in Mos Craciun!
Păna la proba contrarie,răde de tine și fără tricou
În pilele (de pumă) de cerb de ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred că pentru o seară, ar fi renunțat Florin Câțu la pelerina de Superman și i-ar fi împrumutat-o lui Messi, să zboare și el o tură peste ținutul carpato-danubiano-pontic.
În ler.
L-ar imbraca in echipamentul lui Dinamo.
Iar fi pus un batic pe cap …
In patrafirul Patriarhului Daniel + cruce mare și scufie din *** ????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Românii l-ar fi îmbrăcat în urs și ar fi plecat cu el la colindat prin troleibuze, ca să profite de notorietatea lui și să facă banul gros!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.