Alte știri din fotbal
Marius Croitoru i-a pus gând rău lui FCSB: „Mergem la București să ne calificăm”
0
Schimbare majoră în Superliga » Modelul pe care LPF vrea să-l preia din Austria: „Altfel n-o să producem rezultate”
0
Dinamovistului căruia nu-i pasă cu cine se va duela pentru Conference League: „Ne gândim la noi și să învingem”
0
„Mai mare trădare decât asta? Înseamnă că a vândut” » Daniel Pancu, desființat după ce și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Aurelio De Laurentiis, tentat să vândă Napoli » De unde a primit oferta miliardară și care a fost răspunsul dat
0
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei » Echipele probabile + cote
0
Românul care a „rupt plasele” în Turcia s-a convins de Mirel Rădoi la Gaziantep: „Nu este ușor”
0
Caruselul antrenorilor în Serie A » Plecarea lui Conte de la Napoli provoacă un domino cu multiple ramificații!
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Stațiunea de la malul mării care nu s-a mai construit. Moșierii stăpâni de ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Serios? Unde să-l dea magrebianul în judecată pe camerunez? În Qatar, în Algeria, sau să meargă în Camerun?:))) Daca-l mai prinde, Samuel sigur îl mai încinge odată! :)))
Ati moderat tot si toate. Nu mai tineti cont de nimic.
Interesant e ca fix aia faci tu. In ce ai scris. Public shaming***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar de ce de oltean, de ce nu de bucurestean, moldovean, ardelean sau, mai sigur, de locatar la acelasi domiciliu cu tine? Oricum, sunt destui melteni cu intelect rudimentar in toate regiunile tarii (inclusiv/in mod special la adresa ta de domiciliu), care sa descalifice partenerii de conersatie in functie de astfel de criterii de provenienta.
...cred ca l a intrebat cati ani are ...
Si Presedinte de federatie !!
Tipul e un algerian. Camerun s-a calificat la CM dupa un meci cu Algeria facut praf de arbitru. doua goluri anulate la var algerienilor. Camerun a invins cu 2-1 dupa prelungiri golul calificarii marcat in min 120+4. Algerianul l-a intrebat ceva pe Etoo despre arbitrajul de la acel meci si de aici scandalul. Poate ca GSP vine cu mai multe detalii
Realitatea e ca genul asta de hartuire in public n-ar trebui sa fie acceptabila social ba chiar ar trebui sa fie pedepsita clar de lege. Nu isi poate permite orice om sa mearga dupa el cu bodyguarzi care sa-i dea la o parte pe toti Ceausestii/Malinbotii/Chichiraii samd. Exact pe asta mizeaza acesti indivizi care incearca sa obtina un gest incriminabil, o injuratura, o palma peste camera samd. Problema e ca daca te intorci si pleci ala zbiara pe filmare "uite hotul cum fuge" -> tot tu iesi cu imaginea sifonata. Daca ai vorbele la tine ala pur si simplu arunca filmarea sau o foloseste fara sonor samd. Cu alte cuvinte, e un atac la imagine care n-ar trebui sa fie legal. ............................................................................................................................................... Dar de aici si pana la un genunchi in gura e cale lunga, vorbim deja de violenta extrema care se poate lasa cu consecinte grave. Aici nu exista scuza.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
angertainment de 2022...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.