Alte știri din fotbal
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
2
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
6
Știri din fotbal internațional
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Echipa de tradiție din Germania riscă retrogradarea din Bundesliga
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
nu pot sa cred ca nesimtitul asta de bulgaroi n-a vrut sa stea de vorba cu ''celebrii'' udrea si craitoiu! las' ca vine el in romania, vede el atunci!
După joarda pe care au luat-o peste botic, din mândrie trebuia să lase "subiectul" să treacă pe lângă ei dar ei nu și nu, își bagă singuri bățul prin propriul gard făcând ce știu ei mai bine: can-can!
Dacă omului nu ii place acest gen de expunere, care e problema!? El e acolo cu un scop, e la munca, dar chiar si dacă era in vacanța tot nu avea vreo obligație sa se pozeze si/sau sa dialogheze cu populimea.
El are de pierdut. Maine toate televiziunile vor vui ca un anonim bulgar a bruscat, ca un mare badaran ce se afla, reprezentantii celui mai mare ziar de sport in galaxie. Nu fiti tristi, GSP! Miliarde de oameni vor astepta in continuare cu sufletul la gura articolele despre ce a mancat Becali, cate sute de milioane face Octavian Popescu, cum injura Dan Petrescu, bombe sexy si despre marele fotbalist Constantina Dita, cum scriati acum cateva zile.
Românii se jignesc singuri prin comportamentul lor, prin lipsa de educație, primitivism, cocalarisme, prin manelism, prin munții de gunoaie pe care îi lasă în urmă, prin valorile din diaspora ai căror con frați sunt idolii muzicali și nu numai ai populației samd
Nu i a recunoscut ca erau doar 2 oameni la o intrebare
Un adevărat caracter, gentleman de Sofia =)))))))
felicitări stoichkov
Leit Giovanni Becali. Expresia mitocănie romano-bulgare. Ultimii din UE.
Un caracter 0 barat. Iar fraierii de români care l mai baga în seama dupa ce a jignit o țară,tot asa au:0 barat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.