Comentarii (50)
nicolaedobrin
nicolaedobrin  •  06 Decembrie 2022, 21:14
Postat de mattteo pe 06 Decembrie 2022, 19:59

Ce daca e rezerva? Are 38 de ani. A făcut un Mondial bun pana acum, si-a asumat responsabilitatea holului in primul meci, a contribuit decisiv la gol cu Uruguay, chiar daca atins-o sau nu. Nu se deschidea scorul fara el. Numai rau intentionat sa fii sa il pui in echipa petardelor dupa ce cel putin alte 16 echipe din grupe au avut cate 2-3 atacanti care au produs mai putin decat el.

Cica ar fi golul lui cu Uruguay. La analiza de dupa meci s-au descoperit urme de gel de par pe minge.

sigue_sigue
sigue_sigue  •  06 Decembrie 2022, 21:11

***

flob
flob  •  06 Decembrie 2022, 21:06

Și-a găsit locul in echipa, joaca pe același post pe care a jucat și la United.

sictir
sictir  •  06 Decembrie 2022, 20:44
Postat de stefanr pe 06 Decembrie 2022, 20:18

Eu atat vă spun: Ronaldo, zero goluri în fazele eliminatorii la mondial. Messi, un gol in fazele eliminatorii la mondial. SIR Ilie Dumitrescu, doua goluri in fazele eliminatorii la mondial. QED

Wow, ce statistica! In concluzie: Ilie este peste Messi si Ronaldo, doar a inscris de 2 ori, ce draq... Restul trofeelor castigate de aia 2 amarati nici nu mai conteaza.

armand
armand  •  06 Decembrie 2022, 20:44

Probabil ca va rezerva niste bilete in acelasi avion cu gasca lui Enrique. Au despre ce vorbi!

stefanr
stefanr  •  06 Decembrie 2022, 20:18

dobrin
dobrin  •  06 Decembrie 2022, 20:11
Postat de gigicoaste pe 06 Decembrie 2022, 19:40

nici un soc!!! E pastrat pentru partea doua, implicit prelungiri ai penalty daca e cazul

Se menajeaza pentru meciurile cu Al-Kebap.

mattteo
mattteo  •  06 Decembrie 2022, 19:59

fc_zcsb_manita_manita
fc_zcsb_manita_manita  •  06 Decembrie 2022, 19:50

Soc doar în mintea voastră! Ronaldo nu duce un meci întreg. Și cum s-ar putea să se joace și prelungiri va fi nevoie de el din repriza a doua în colo. ***