Comentarii (34)
adi_stelistul
adi_stelistul  •  27 Noiembrie 2022, 23:09

Nu stiu daca putem vorbi de blat, nu cred, dar apropo de interesul Spaniei, acesta e foarte clar: sa fie doar pe 2 (și cu o înfrângere la Japonia e aproape sigura de asta - deși e cam riscant) și sa scape de Brazilia in sferturi... Dar, in sfârșit, astea sunt așa, discuții de plictiseala... Incredibila ratarea nemților din final. Parca a fost o faza din liga 1 acolo.

adyy25
adyy25  •  27 Noiembrie 2022, 23:03

Greu cu calculele astea. Germania nu e obligata sa castige la doua goluri. Mai e si varianta de a castiga iar Spania sa castige si ea. Situatie chiar f probabila daca tot e sa o luam asa

iongeorgedan
iongeorgedan  •  27 Noiembrie 2022, 23:02

Eu sunt un mare fan al Manschaftului dar acesta a fost un meci Ceahlaul Piatra Neamt - Gloria Bistrita 1-1, au facut repriza de 0-0 si apoi au calculat ca la un 1-1, Spania poate juca la 0-0 cu Japonia si Germania are nevoie de un 1-0 sau o victorie la un gol cu Costa Rica......rusinos

luciann
luciann  •  27 Noiembrie 2022, 22:58
Postat de Floron pe 27 Noiembrie 2022, 22:55

A fost "simulare" meciul asta. O rusine

Ce interes avea Spania!? Sane trebuia sa traga la poarta...

Floron
Floron  •  27 Noiembrie 2022, 22:55

Floron
Floron  •  27 Noiembrie 2022, 22:53

***. A iesit Sane cu mingea afara in loc sa dea la poarta...

ce_o_mai_face_karagandy
ce_o_mai_face_karagandy  •  27 Noiembrie 2022, 22:53

Faza cu cati spectatori asista la meci, ca sunt mai multi decat capacitatea stadionului !! I-au intrecut p-aia de la fcsb care inumara spectatorii din 2 in 2

Floron
Floron  •  27 Noiembrie 2022, 22:51

*** Asta a fost azi.

cirus11
cirus11  •  27 Noiembrie 2022, 22:48
Postat de Broscutza_cu_gura_marE pe 27 Noiembrie 2022, 22:04

Este doar opinia mea, dar dupa cum se misca Spania azi, cu "manusi", imi miroase a blat...sper ca pina la final sa ma insel.

Si ce-ar avea de castigat Spania din asta??? Solidaritate europeana? :))) .... Neah, interesul lor ar fi sa scape acum de nemti.