Alte știri din fotbal
Daniel Oprița, reacție după ce Dinamo i-a „furat” unul dintre cei mai talentați jucători: „Suporterii sunt supărați!”
0
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga
0
Fostul antrenor de la FCSB știe ce se va întâmpla cu Marius Baciu: „Altfel, nu va mai continua”
0
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
2
Știri din fotbal internațional
L-a ajutat pe Cristi Chivu să facă „dubla”, dar nu a prins lotul pentru Campionatul Mondial
0
MM Stoica nu vede cu ochi buni revenirea lui Mourinho la Real Madrid: „Să îl citez pe Mircea Lucescu”
0
Real Madrid pregătește lovitura verii! Starul de 121 de milioane de euro poate pleca din Premier League după ultimul meci
0
Singurul regret al lui Pep Guardiola în cei 10 ani glorioși petrecuți la Manchester City: „L-am ascuns adânc în interiorul meu”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Peste 43.000.000 lei primesc despăgubiri 3.832 de proprietari care au ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
Ce tuta ești! Eu chiar voiam Argentina sa câștige! Nu îmi place Olanda! Tot cu vaca?
Deci, daca tovarășul director n-ar fi fost pe stadion, noi n-am fi aflat ca susținătorii echipei câștigătoare s-au bucurat de victorie. Maestrul truismelor lovește crunt și fără mila. De altfel tin sa-l informez ca n-a fost meci de rugby, deci n-au câștigat “Pumele”. Dacă tot țineți sa va folositi de porecle, aici e vorba de “La Albiceleste”.
*** *** incultule. Mai pune mana pe o carte si citeste. Doare sa sustii pe loseri nu-i asa ? Asta e cea mai mare fericire ca sunteti frustrati si stati cu unghia in gat sa piarda Argentina. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din cei aproape 89 de mii de privitori din tribune, domnul tovarăș nenea ovi poate o fi observat și apreciat câți erau indieni și pachistanezi, d-ăia plătiți cu 70-80 de cenți pe zi ca să "umple" tribunele mondialului și evident "îmbrăcați" în tricourile combatantelor ? Parcă așa scriau trimișii meseriași ai marelui sait GSP sau credeti c-am uitat toate prostiile trimise de trimiși ?!
Relax man! Sa nu faci vreun AVC! Ieși din sat, du te pe deal cu vaca, și stai acolo, te relaxezi, te uiți la vaca cum mănâncă etc! Hai că poți!
Probabil ca in tarile cu probleme sociale gen Argentina fotbalul se traieste la cote inalte, cu pasiunea care a cam disparut in Europa. Cred ca pana la urma asta a facut diferenta in meci. Olanda si Van Gaal au facut totul rational, lucrat, uneori la limita regulamentului dar le-a lipsit scanteia aia de pasiune. Pacat ca nu vom avea Argentina-Brazilia.
Vai, ce a vazut Ioanitoaia ... in viata lui
Ca de obicei, un maestru al pronosticurilor.
Ignoranți veninoși au admiratori gata sa tușească pe butonul de “îmi place” sau “Respect”, desi probabil nu știu ce înseamnă acest cuvant si nu știu - ca si postacul inițial - nici ca acest arbitru , Mateu Lahoz e omul de casa al lui Real Madrid; in 2020 i-a dat galben lui Messi după ce acesta marcase in gol si arătase, sub tricoul Barcelonei, un tricoul cu care îl omagia pe Maradona la trei zile după moartea legendei. Un capos pompos, nicidecum prieten cu Mesdi, BRcelona sau Argentina. Pune mâna pe carte, vărsa veninul in alta parte…
*** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.