Comentarii (3)
Contrahateri2025
Contrahateri2025  •  24 Iunie 2026, 15:35

Dl. Angheluta a avut cel putin 3 afirmatii jenante (despre Ronaldo, Austria si Doku), ar fi cazul sa-si cenzureze pornirile. Dupa ce se va fi linistit, sper ca Doku va incepe sa joace la fel de bine ca la City, pentru ca in primul meci a fost lamentabil (nu stiu daca a avut vreun dribling reusit)!

Contrahateri2025
Contrahateri2025  •  24 Iunie 2026, 15:34

Dl. Angheluta a avut cel putin 3 afirmatii jenante (despre Ronaldo, Austria si Doku), ar fi cazul sa-si cenzureze pornirile. Dupa ce se va fi linistit, sper ca Doku va incepe sa joace la fel de bine ca la City, pentru ca in primul meci a fost lamentabil (nu stiu daca a avut vreun dribling reusit)!

Saudanul
Saudanul  •  24 Iunie 2026, 14:07

Domnul Ionuț Angheluta a avut o atitudine primitivă comentând"fuga lui Doku", pentru a-i fi alături soției la nașterea primului copil. Americanizarea actului, în mintea lui Angheluta, ce cauta acolo... Domnilor nașterea unui copil este mai importanta decât un meci de fotbal, chiar CM. Este adevărat, pentru Angheluta, contribuția tatălui la acest nobil proiect, este doar acele câteva minute de plăcere, apoi femeia nu are decât să se descurce, că doar el e bărbat. În platoul Équipe, o analista, France Pieronne, a avut un comentariu asemănător, doar că, a doua zi, postul s-a desolidarizat de spusele ei, și a fost lăsată la vatra. Dara asta este Franța, nu România... P. S. Ce-i trist este că și Balint era de aceeași părere România țara de bărbați adevărați... în timp de pace

Comentează