Comentarii (5)
IVIS1974
IVIS1974  •  24 Iunie 2026, 14:34

Cristiano este un Titan, joaca de 23 de ani la cel mai inalt nivel, in cele mai bune campionate din lume...mai are inca cateva goluri si ajunge la borna 1000! Are 230 selectii la natonala Portugaliei, unde a marcat aproape 140 goluri...Si acum, la 41 de ani si jumatate, daca este jucat, isi face datoria de mare atacant si capitan. Nu are rost sa aducem in discutie toate recordurile doborate, doar trebuie sa recunoastem fair play valoarea Titanului. Chiar daca unul sau altul il apreciaza pe Messi mai mult, a vorbi urat de Cristiano demonstreaza frustrare mare...:)

Antedos
Antedos  •  24 Iunie 2026, 14:11
Postat de I0SIF.26 pe 24 Iunie 2026, 13:41

Cristiano e cam târâie-brâu de vreo 5-6 ani, se vede după fețele și gesturile colegilor de la națională că nu îl mai suportă, dar asta e situația.. Omul se bucură probabil de o susținere puternică din partea conducerii federației portugheze și nu va mai juca la națională decât atunci când va dori el. Nu înseamnă că îi contest meritele, a fost un fotbalist uriaș, dar la ora actuală e doar balast.

Cum de un balast înscrie două goluri la o competiție unde noi suntem doar privitori?!? Cred că ne-ar sta mult mai bine dacă ne ținem gura, nu de alta dar, nici măcar în visurile noastre, nu am avut vreun jucător care să înscrie la 41 de ani la o competiție majoră.

Serbix12
Serbix12  •  24 Iunie 2026, 13:58

luati poate 10, domnul Ioanitoaia, daca va pun sa facem un sprint de 30 de m, chem ambulanta dupa sa va salveze de la infarct.

I0SIF.26
I0SIF.26  •  24 Iunie 2026, 13:41

Cristiano e cam târâie-brâu de vreo 5-6 ani, se vede după fețele și gesturile colegilor de la națională că nu îl mai suportă, dar asta e situația.. Omul se bucură probabil de o susținere puternică din partea conducerii federației portugheze și nu va mai juca la națională decât atunci când va dori el. Nu înseamnă că îi contest meritele, a fost un fotbalist uriaș, dar la ora actuală e doar balast.

2026
2026  •  24 Iunie 2026, 13:17

Stim ca ***, dar n-aveti ce face, e mai bun decat Olaru

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Comentează