Alte știri din fotbal
Statisticienii au calculat șansele FCSB de a intra în play-off: „5 din 6 victorii”
0
Kennedy Boateng, lăudat după cele două goluri cu Farul Constanța: „La Dinamo a mai fost un fundaș la fel, îl chema...”
0
Vasile Miriuță o avertizează pe Dinamo după victoria cu Farul Constanța: „Să stea cu ochii pe ele”
0
Protestul galeriei FCSB s-a încheiat » Campioana va avea din nou susținere în tribune
0
Știri din fotbal internațional
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
0
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
DeniSHOW Drăguș, „dublă” la revenirea în tricoul lui Gaziantep
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Gretos! Nu ar fi mai simplu sa organizeze varinta LGBTQ a Cupei Mondiale sau poate Asia Express LGBTQ si atunci sa asiste doar cei care sunt de acord cu asa ceva...si asa s-ar linisti cu treaba asta, pentru ca ar da faliment! Nu, ei practic obliga majoritatea covarsitoare sa faca ceva cu nu vrea...adica sa se uite la ceva ce considera nepotrivit si apoi se dau de ceasul mortii ca sunt luati in colimator!
Inainte sa iti raspund, ia ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce ?
Vine nea Gigi cu 4 calugari ninja sa sfinteasca terenul a doua zi.
Se umfla orezul in suveranisti cand citesc asta :))))
Băi, nu vă potoliți până nu vă pune vreun iranian sau vreun egiptean o „petardă” de-aia adevărată în zona „pride” a stadionului din libertinul oraș Seatle.
Sa treaca Becali cu soborul dupa meci :))))
Cele doua tari ar trebui sa se retraga si sa nu participe. Ce inseamna *** asta???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa sa faceti, sa politizati fotbalul, competitia ca asta ne mai lipseste - ca americanii sa-si arate orcii catre lume prin tribunele stadioanelor. Voi sunteti constienti ca America + Canada + Europa + Australia + NZ nu reprezinta decat maxim 15% din populatia globala ? Daca voi aveti impresia ca veti convinge restul globului prin astfel de metode va inselati amarnic, mai rau o sa fie. E ceva nefiresc, cand vezi barbati femei care umbla vopsiti, despuiati, vulgari e imposibil sa fie cineva cu *** si sa zica : "Ah da vreau sa fiu ca ei" !! :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Articol creat după înfățișarea și, mai ales, convingerea creatorului!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.